[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Keeway - motocykle i skutery tej marki wracaja na polskie drogi

Firma Motor-Land z Warszawy, importer Kymco i Rieju, została właśnie nowym importerem motocykli i skuterów Keeway.

Keeway Keeway City Blade

Firma Motor-Land z Warszawy (Wał Miedzeszyński 262) została właśnie nowym, wyłącznym  importerem motocykli Keeway na Polskę.

Obecna w Europie od ponad 15 lat marka Keeway jest własnością grupy Qianjiang Motor Company China, będącej jednym z największych producentów branży motoryzacyjnej w Chinach. W jej skład wchodzą między innymi „Benelli” – włoska marka motocykli z ponad 100 letnią tradycją oraz „Gelly” - właściciel marki Volvo.

 Firma Motor-Land działa na rynku motoryzacyjnym od 25 lat, jest polskim importerem m.in. motocykli, skuterów i quadów Kymco oraz motocykli Rieju. W ofercie ma kilkanaście modeli skuterów, quadów i motocykli od 50 cm3, aż do 500 cm3 oraz części zamienne i akcesoria.

Prezentacja nowych, spełniających normy Euro 4, pojazdów Keeway odbędzie się 3-5 marca podczas targów Moto Expo w Warszawie.

zobacz galerię

Zobacz również:
W Suzuki wiosna nadchodzi już w lutym, a rabaty sypią się jak z rękawa. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA