Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kingway w Poland Trophy 2009

Trzeci sezon Poland Trophy już się rozpoczął. Pierwsza runda zmagań ciężkich pojazdów terenowych odbyła się w Walimiu 23-25 kwietnia. Świetnie radziła sobie w niej ekipa Kingway Team startująca w dwóch klasach quadów: Quad Sport i Extreme.

Kingway Team udział w pierwszej rundzie Poland Trophy 2009 może spokojnie zaliczyć do udanych. Czwarte miejsce Pawła Deżakowskiego w klasie Quad Extreme oraz pierwsze i drugie miejsca Sebastiana Lisa i Przemka Tasarza w klasie Quad Sport to znakomite wyniki. Ekipa Kingwaya bardzo dobrze przygotowała się do zawodów-obrała dobrą taktykę, a doświadczenie zdobyte na treningach w Tunezji poprzedzających występ w Poland Trophy zostało wykorzystane w 100%. Dyrektor marketingowy Kingway Motor Poland, Piotr Dusza zapowiada walkę o kolejne zwycięstwa w następnych edycjach Poland Trophy.


zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE