[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kino + motocykle. The Art of Ride już w ten weekend!

Nie masz pomysłu na weekend? Wpadaj na The Art of Ride do Rudy Śląskiej. To jedyny w Polsce i jeden z pierwszych w Europie festiwal filmów motocyklowych.

Wielka sala kinowa, wygodne fotele, dobre nagłośnienie, ogromny ekran i motocykle w roli głównej. Brzmi jak sen? Nie, to The Art of Ride - jedyny w Polsce i jeden z pierwszych w Europie festiwal filmów motocyklowych. Podczas dwóch dni zobaczysz tam najciekawsze polskie i zagraniczne filmy z udziałem dwóch kółek. 

Kiedy i gdzie?

To już VI edycja festiwalu w Nowej Rudzie i wcale nas to nie dziwi. W tym roku impreza startuje 20 kwietnia o godzinie 18:00 i potrwa do soboty wieczorem. Patria to kameralne kino z kawiarnią i sporym parkingiem tuż obok. Odbędzie się tam seans, rozdanie nagród i after party z uczestnikami. Kino znajduje się w Rudzie Śląskiej (20 km od Gliwic) na ul.Chorzowskiej 3. 

Uwaga! Wstęp na festiwal jest całkowicie darmowy!

Program festiwalu:

REKLAMA

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://TheArtOfRide.pl/

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Podczas tegorocznej edycji spotkań podróżników, swoje pięć minut będą mieli motocykliści.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij