[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kino + motocykle. The Art of Ride już w ten weekend!

Nie masz pomysłu na weekend? Wpadaj na The Art of Ride do Rudy Śląskiej. To jedyny w Polsce i jeden z pierwszych w Europie festiwal filmów motocyklowych.

Wielka sala kinowa, wygodne fotele, dobre nagłośnienie, ogromny ekran i motocykle w roli głównej. Brzmi jak sen? Nie, to The Art of Ride - jedyny w Polsce i jeden z pierwszych w Europie festiwal filmów motocyklowych. Podczas dwóch dni zobaczysz tam najciekawsze polskie i zagraniczne filmy z udziałem dwóch kółek. 

Kiedy i gdzie?

To już VI edycja festiwalu w Nowej Rudzie i wcale nas to nie dziwi. W tym roku impreza startuje 20 kwietnia o godzinie 18:00 i potrwa do soboty wieczorem. Patria to kameralne kino z kawiarnią i sporym parkingiem tuż obok. Odbędzie się tam seans, rozdanie nagród i after party z uczestnikami. Kino znajduje się w Rudzie Śląskiej (20 km od Gliwic) na ul.Chorzowskiej 3. 

Uwaga! Wstęp na festiwal jest całkowicie darmowy!

Program festiwalu:

REKLAMA

Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://TheArtOfRide.pl/

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Dzisiaj trafił do sprzedaży najnowszy, lipcowy numer magazynu Motocykl. Jak zwykle znajdziecie tam wiele ciekawych artykułów, m.in. test opon uniwersalnych, prezentację Hondy CB 650 F oraz porównanie średniej klasy nakedów.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA