Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Klamot Zebrzydowice 2013

W sobotę 22 czerwca już po raz drugi odbył się Klamot, czyli rajd synchroniczny. Na starcie stanęło 60 motocykli oraz kilkanaście samochodów.

Niewielka miejscowość na Górnym Śląsku już po raz drugi gościła rajd synchroniczny. Tutaj nie miała znaczenia ani moc, ani osiągi, ani stan opon - chodziło o uzyskanie jak najbardziej równego tempa jazdy. Do zwycięstwa była potrzebna jak najmniejsza różnica w czasie obu przejazdów. W tym roku trasa była bardziej widokowa i biegła wokół stawu Młyńszczok.

Pogoda dopisała, chociaż można było narzekać na upał. Park maszyn umieszczono przy Amfiteatrze obok Zamku w Zebrzydowicach. Fani motoryzacji mogli tutaj nacieszyć oczy, a jeśli dały im się we znaki bardziej przyziemne dolegliwości mogli zjeść grochówkę prosto z kotła lub coś z grilla. Organizatorzy odgrażają się, że to nie jest ich ostatnie słowo w tym roku. Informacji szukajcie na www.klamot.com.pl


zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE