Klasyka w wydaniu Louisa, czyli nowości na sezon 2022

Louis w tym roku stawia na klasykę! Zobacz nowe skórzane kombinezony na sezon 2022. Jeśli szukasz wysokiej jakości w rozsądnej cenie, to lepiej nie mogłeś trafić.

Kombnezony skórzane Detlev Louis Louis

Jeśli kombinezon skórzany to w wersji jedno- czy dwuczęściowej? W zależności od kraju, przekonań itp. – obie wersje mogą liczyć na swoich zagorzałych zwolenników.

Dzięki ponad 80-letniemu doświadczeniu www.louis.pl, największy w Europie dostawca odzieży i akcesoriów motocyklowych, z pewnością posiada niezbędne know-how, aby ponownie wprowadzić na rynek optymalne połączenie kurtki skórzanej i spodni w całkowicie klasycznej stylistce.

Modele DL-JM-5 oraz DL-PM-5 zostały wykonane z wytrzymałej skóry bawolej, z bezpiecznymi szwami i różnymi ochraniaczami na ramionach, łokciach i kolanach. Dwa łączące zamki błyskawiczne (jeden krótki, jeden przebiegający dookoła) są praktyczne i bezpieczne.

Tu liczą się tylko konkrety! Ten dwuczęściowy kombinezon spodoba się lubiącym klasykę motocyklistom poszukującym wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zobacz również: Które części ciała najczęściej cierpią podczas wypadku? Odpowiedź może cię zaskoczyć!

Kombnezony skórzane Detlev LouisLouis
Kombnezony skórzane Detlev LouisLouis
Zobacz również:
REKLAMA