Kobieta na motocyklu

Znacie Anię Jackowską. A jeśli nie znacie, to kobieta, która kocha podróże. motocyklowe oczywiście. Na łamach MOTOCYKLA jej turystyczne opowieści pojawiały się już kilka razy. Na temat ostatniej samotnej wyprawy do Syrii i Jordanii Ania postanowiła napisać książkę. Dziś możecie ją kupić w księgarniach i sklepach internetowych.

Samotna podróż kobiety do Syrii i Jordanii licząca około 10 tysięcy kilometrów to nie lada wyczyn. My w każdym razie chylim czoła. Książka napisana przez Anie to nic innego jak historia tej właśnie podróży od początku do końca. Niezliczona ilość przygód i zabawnych sytuacji oraz pełne emocji historie na prawie 300 stronach mogą się okazać lekturą na jeden wieczór :)

„Nie wiem kiedy tak naprawdę zaczyna się i kończy podróż. Czy definiują ją tylko przejechane kilometry? Gdzie zaklasyfikować przygotowania i wyobrażenia towarzyszące nam przed wyjazdem, a gdzie myśli i wspomnienia? Siedzę przy komputerze w swoim warszawskim mieszkaniu, dwa tygodnie po powrocie. Mimo to cały czas mam wrażenie, że ta podróż trwa nadal, że cały czas we mnie bardzo intensywnie żyje. I że na pewno jeszcze się nie skończyła...”- Ania Jackowska

Książkę można zamawiać w cenie 32 zł na stronie wydawnictwa Pascal ksiegarnia.pascal.pl

Zobacz również:
Decyzja urzędników nie może ograniczać posiadanych uprawnień – orzekł Wojewódzki Sąd Administracyjny w Rzeszowie. Wyrok dotyczył terminu ważności uprawnień kierowcy, nadanego przez Starostę, jak się okazało, bezprawnie.
ZOBACZ WIĘCEJ
REKLAMA