Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kombinezony Berik w grubej promocji

Lubisz czuć moc, adrenalinę i sportowe emocje? Nie kręci cię spokojne przemieszczanie się po mieście? Kup kultowy kombinezon Berik i poczuj się jak na Moto GP. Teraz możesz zaoszczędzić nawet 500 zł!

Kombinezony Berik.

Wielbiciele wyścigów z pewnością kojarzą kombinezony Berik z kultowym już chyba logo w postaci pary oczu. Kombinezony Berik powstają z nowoczesnych materiałów w oparciu o innowacyjne technologie. A że kombiak to oprócz kasku Twoja jedyna ochrona na drodze, warto postawić na najlepszych. Żeby jeszcze bardziej Cię zachęcić, teraz do każdego zakupionego kombinezonu Berik w sieci Dobrych Sklepów Motocyklowych otrzymasz bon na 500 zł. Warto się pospieszyć – liczba produktów jest ograniczona! Zajrzyj na http://dobresklepymotocyklowe.pl/wiedza/17-produkty/287-kup-kombinezon-berik-i-odbierz-bon-na-500-zl

zobacz galerię

Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE