[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Koncepty Hondy: CB125X i CB125M

Jak wyglądają najnowsze prototypy Japończyków - neo-turystyk i neo-naked? Są wyjątkowe, ale minimalistyczne. Surowe, ale technologiczne. Sprawdź nad czym aktualnie pracuje Honda!

Co roku podczas największych targów motocyklowych na świecie Honda prezentuje nowatorskie prototypy, które później wprowadza do produkcji. W tym roku Japończycy jak zwykle nas nie zawiedli i pokazali dwa nowe motocykle koncepcyjne. Są nimi CB125X oraz CB125M. Bazą do obydwu projektów był model CB125R.

W ostatnich latach modele o pojemności 125 cm3 cieszą się sporą popularnością. Głównie ze względu na możliwość jazdy motocyklami tej klasy na prawo jazdy kategorii B. Nic dziwnego, że Honda ciągle rozwija ten segment motocykli. 

REKLAMA

Honda CB125M - minimalistyczny naked

CB125M jest maszyną typu naked. Lekki, smukły i minimalistyczny motocykl stworzono z myślą o lataniu po mieście. Niezwykle ostre linie zwracają uwagę. Kanapa przechodzi płynnie w zadupek maszyny, a całość dopełniają światła LED. To tak naprawdę dużo mniejsze i lżejsze CB125R. Czerwono-szare malowanie wygląda obłędnie. Oko cieszy też przednia futurystyczna lampa wbudowana w plastron. W oczy rzucają się też handbary i wydech SC Projekt

Honda CB125X - surowy adventure

Całkowicie biały CB125X jest konceptem motocykli z segmentu Advenure. Ostre linie, czysta forma oraz solidna wyglądająca konstrukcja powodują, że maszyna jest jedyna w swoim rodzaju. Uwagę przyciągają też reflektory - jeden centralny oraz dwa dodatkowe po bokach (wbudowane w boczne owiewki). Mamy tu też duży wyświetlacz TFT, wysoką szybę, szeroką kierownicę, wąską kanapę i pojemny bak.

Ciekawie wyglądające maszyny zaprojektował Valerio Aiello. Póki co nikt nic nie mówi o wprowadzeniu ich do produkcji seryjnej... Pozostaje nam czekać.REKLAMA

 

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Honda pokazała RC213V-S – drogową wersję wyścigowego motocykla RC213V startującego w mistrzostwach świata MotoGP
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij