Koncert w Chopperze

O rockowe, energetyczne brzmienie gitarowych riffów płynące z lampowych wzmacniaczy LEONA i GIBONA.  O szczerość i prawdę tekstów napisanych i zaśpiewanych przez MŁODEGO. O ostrą, bezkompromisową i równą jak metronom perkusję RUDEGO. Rockowa i wybuchowa mieszanka czterech osobowości. To jest OFFreason!

OFFreason powstał w 2009 we Wrocławiu. Jest to nowy projekt, którego pomysłodawcami byli Jan Siepiela – wokalista, basista, założyciel legendarnego punkowego zespołu SEDES oraz gitarzysta Radek LEON Zawalski. Obecnie w skład OFFreason oprócz MŁODEGO i LEONA wchodzą gitarzysta Przemek GIBON Wilkoszewski i Darek RUDY Wieczorek - perkusista SEDES.

..."Ale Kocham!", "Stróże Moralności" i "Piekło"... Wtajemniczeni doskonale wiedzą, że nie jest to gra słów, ani banalna wyliczanka. Ci, do których nie dotarły jeszcze te frazy będą mieli okazję zapoznać się z 11 nowymi rockowymi utworami z nowej płyty. "Ale Kocham!" - utwór wpisany na listę Polskiego Radia Wrocław, "Piekło" nagrany z 52Dębiec - raperami z Poznania i "Stróże Moralności"... to historia ostatnich dni. Tym bardziej warto posłuchać.  Tym bardziej akustycznie.

OFFreason to dobry powód, aby w sobotę być w Chopperze.
Koncert OFFreason
Bar Chopper, ul. Kotlarska 42
28.01.2012, godzina 20:00
Wstęp wolny

Zobacz również:
REKLAMA