[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Konferencja prasowa Night of the Jumps

Już za miesiąc 26 i 27 listopada odbędzie się dwudniowa impreza Freestyle Motocrossowa NIGHT of the JUMPS podczas której swoje umiejętności FMX zaprezentują najlepsi freestyle'owcy na świecie. Wczoraj odbyła się konferencja prasowa na temat organizacji tej imprezy.

Pod nowoczesnym budynkiem PKOL-u wyrosła wczoraj rampa i najazd do FMX-u na której swoje umiejętności mógł zaprezentować Bartek Ogłaza - jeden z czołowych polskich speców od FMX. Podczas konferencji prowadzone były rozmowy na temat budowy toru FMX, mistrzostw świata FMX, oraz konkurencji które mają odbyć się podczas listopadowej imprezy. Oprócz klasycznych zawodów FMX w Ergo Arenie odbędą się również konkurencje Highest Air (najwyższy skok) oraz otoMoto Race&Style. Impreza ma się odbyć 26 i 27 listopada w Gdańskiej Ergo Arenie. Bilety są już dostępne na www.eventim.pl. Ceny: od 69 zł. Więcej informacji na temat przedsprzedaży promocji i ofert specjalnych na www.eventim.pl.


Zobacz również:
Krystian Paluch jedyny Polak startujący w TT na wyspie Man uległ poważnemu wypadkowi na treningu. Potrzebna jest wasza pomoc był Krystian mógł wrócić do sprawności. Liczymy na was!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA