Koniec sezonu z Bractwem Suzuki

W dniach 21-23 września, czyli pierwszy weekend jesieni zapowiadającej koniec sezonu 2012, członkowie Bractwa Suzuki spotkają się w Wieleniu koło Wolsztyna. Corocznie organizowane rozpoczęcia i zakończenia sezonu motocyklowego są już stałym punktem na mapie spotkań Bractwa Suzuki.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Pierwszego dnia przy ognisku uczestnicy będą mogli podzielić się wspomnieniami z tegorocznego sezonu oraz wymienić się doświadczeniami z dalekich podróży. Drugiego dnia odbędzie się tradycyjna już  parada – w tym roku jej trasa będzie prowadzić z Wielenia do Parowozowni Wolsztyn. Bardzo ważnym punktem spotkania Bractwa Suzuki jest licytacja gadżetów motocyklowych, z której zebrane fundusze zostaną przeznaczone na cele charytatywne.

Bractwo Suzuki zostało założone w 2004 roku jako prywatna inicjatywa skupiająca miłośników marki Suzuki. Obecnie Bractwo Suzuki i jego forum internetowe www.bractwo-suzuki.com.pl skupia ponad 600 członków z całej Polski, jak i z Francji, Wielkiej Brytanii, Danii, Niemiec i Szwajcarii. Miłośnicy motocykli Suzuki razem podróżują, bawią się oraz biorą udział w różnych inicjatywach, także tych związanych z pomocą skierowaną do szerokiego grona odbiorców.


Zobacz również:
REKLAMA