Konkurs "Castrol kocha motocykle"

Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na wylot do Dubaju (10.10.2014 – 13.10.2014) wraz z atrakcjami, przelotem i zakwaterowaniem.

Na miejscu nie będziesz miał czasu na nudę – przewidziano jazdę bolidami f3000 po torze wyścigowym, udział w zawodach na torze kartingowym, zwiedzanie Ferrari World,

wizytę w Dubai Mall – czyli akwarium i centrum handlowe w jednym. A do tego wycieczkę do najwyższego budynku świata, czyli Buri Kalifa. Wartość nagrody wynosi 20 000 zł.

Oczywiście nie musisz się martwić ani o przelot (Warszawa-Dubaj-Warszawa), ani o noclegi i wyżywienie (hotel Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa).

Aby wziąć udział w konkursie w okresie od 24 kwietnia do 15 maja 2014 r. kup jeden z produktów w dowolnym sklepie Biedronka. Do wyboru masz: olej silnikowy Castrol 10W40, olej do dwusuwów Castrol 2T (w dwupaku), preparat do czyszczenia i polerowania Castrol Bike Polish oraz smar do łańcucha Castrol O-R.

Zachowaj paragon, wymyśl hasło reklamujące produkty Castrola do motocykli i wyślij zgłoszenie SMS-em. Co ciekawe możesz wysłać kilka haseł, a kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Wygrywa ten, kto wymyśli najciekawsze, najoryginalniejsze i w ogóle „naj” hasło reklamowe. Nie ma co czekać - do dzieła!

Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie organizatora firmy G4 Garage www.g4garage.pl

Zobacz również:
REKLAMA