Konkurs Fotograficzny: Motocykl - hobby i coś więcej...

Organizator Wrocław Motorcycle Show zaprasza was do udziału w konkursie fotograficznym oczywiście o tematyce motocyklowej. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone!

Zdjęcia o tematyce motocyklowej w dowolnym formacie (jpg, pdf, tiff, png) przesyłajcie do 5 marca na adres [email protected]. W tytule wpisujcie "konkurs fotograficzny". Warto się postarać bo najciekawsze zdjęcia zostaną nagrodzone podwójnymi wejściówkami na Wrocław Motorcycle Show i zostaną zaprezentowane podczas targów na specjalnej wystawie fotograficznej. To nie koniec! Na wystawie przez cały czas trwania targów fotografie zbierać będą oceny i punkty, a autorzy trzech najlepiej ocenionych zdjęć zostaną nagrodzeni gadżetami motocyklowymi. Łapcie więc za aparaty i do dzieła bowiem czasu jest niewiele, a ci którzy mają w swoich albumach fotki, które według nich zdecydowanie nadają się do konkursu niech zaczną poszukiwania.

Targi Motocyklowe Wrocław Motorcycle Show odbędą się w dniach 10-11 marca 2012 na terenie Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu. Więcej informacji na www.wms2012.pl. Imprezie patronuje MOTOCYKL.

Zobacz również:
REKLAMA