Konkurs Foxa na Dzień Kobiet – bądź Fox i zgarnij torbę, plecak lub portfel!

Szukasz oryginalnego prezentu na Dzień Kobiet? Właśnie w Dobrych Sklepach Motocyklowych wystartował konkurs, który potrwa do wtorku. Weź w nim udział i zgarnij torbę, plecak lub portfel Fox!

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź do katalogu ciuchów Fox Casual i wybierz ten produkt, który według Ciebie ma największy pazur. Następnie wejdź na fanpage Dobrych Sklepów Motocyklowych i w komentarzu do konkursowego postu podaj nazwę produktu krótko uzasadniając swój wybór. Konkurs trwa do 8 marca.

 Kultowe ciuchy ze słonecznej Kalifornii

Marka Fox jest kultowa wśród osób, które kręci motocross, MTB, wakeboarding czy surfing. Gdy spotykają się dwie osoby w ubraniach z lisim logo, zawsze znajdzie się temat do rozmowy. Od kilku lat Fox wypuszcza też kolekcję Casual – ciuchy, które możesz ubrać do pracy, szkoły czy na koncert i zawsze będziesz wyglądać dobrze. I z charakterem.

 Przydatne linki:

zobacz galerię

Zobacz również:
Ukraińcy, Gruzini, Rosjanie – Straż Graniczna niemal codziennie zatrzymuje fałszywy dokument prawa jazdy, okazywany przez osoby wjeżdżające do Polski. Jak przyznają strażnicy, podrabiane prawka stają się już prawdziwą plagą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA