Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Konkurs: Jak przygotowuję motocykl do sezonu

Pytanie konkursowe brzmi: Jak przygotowujesz swoją maszynę do sezonu? Odpowiedź na pytanie i sposób jego przestawienia zależy tylko i wyłącznie od waszej inwencji twórczej i wyobraźni. Wskazane podejście humorystyczne!

Jeśli odkryłeś w sobie poetę napisz wiersz, jeśli fotografa zrób fotoreportaż, a jeśli z zamiłowania jesteś inżynierem mechanikiem przedstaw nam proces przygotowania motocykla do sezonu krok po kroku używając skomplikowanych, specjalistycznych nazw i zwrotów. Krótko mówiąc: nie ważne jak to zrobisz - po prostu pokaż jak przygotowujesz motocykl do sezonu, a być może załapiesz się na jeden z trzech pakietów nagród (plecak, 4 litry oleju, kubek, zestaw do mycia, koszula, czapka i polar ufundowane przez Orlen). Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 1 lutego, a maile z materiałem konkursowym wysyłajcie na motocykl@mpp.pl .

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ