Korobacz rusza do walki w Mistrzostwach Polski

Po udanych, przedsezonowych testach, 19-letni poznaniak, reprezentujący barwy zespołu Yamaha POLand POSITION, jest gotowy do rywalizacji, którą zainauguruje pierwsza, podwójna runda w Poznaniu. W jej trakcie, zawodnicy klasy Junior Superstock 600 wystartują w dwóch wyścigach, połączonych z kategorią Supersport.

Sobotni wyścig rozpocznie się o godzinie 13:20, zaś niedzielny, o 12:35. Każdy z nich będzie liczył po 15 okrążeń. Więcej o Mateuszu Korobaczu pod adresem www.korobacz.pl oraz na profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Mateusz Korobacz
Tegoroczny sezon zapowiada się fantastycznie. Jesteśmy świetnie przygotowani do rywalizacji po serii zimowych testów, dlatego naszym celem jest walka o zwycięstwa. Startujemy wspólnie z klasą Supersport, dlatego chcę uczyć się od starszych zawodników, ale także nawiązać z nimi walkę. Konkurencja jest jednak mocna i także startuje w profesjonalnych zespołach, dlatego rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Przed nami dopiero pierwsza runda i długi sezon, ale po udanym debiucie w klasie mistrzowskiej rok temu, apetyt całej ekipy rośnie i liczymy na wiele.”


Zobacz również:
REKLAMA