Korzystne ubezpieczenia OC/AC z Yamahą

Yamaha Motor Polska wraz z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Compensa S.A. w ramach projektu YOU Insurance oferuje atrakcyjne polisy OC/AC na nowe motocykle i skutery.

Ludzie z Yamahy twierdzą, że pakiety YOU Insurance to dziś najkorzystniejsza oferta ubezpieczeniowa jednośladu na polskim rynku.

Oczywiście jest w tym haczyk - ofertę otrzymasz w autoryzowanym salonie Yamahy w momencie zakupu nowego jednośladu. YOU Insurance w sezonie 2020 obejmuje trzy podstawowe pakiety OC/AC wraz z wygodnymi rozszerzeniami w następujących cenach:

  • polisa OC/AC od 3,99% wartości pojazdu na każdy nowy motocykl z serii MT, Tracer oraz Tenere 700,
  • polisa OC/AC/NNW od 4,5% wartości pojazdu na każdą Yamahę z silnmikiem o pojemności 125 cm3,
  • polisa OC/AC/NNW od 4,5% wartości pojazdu na motocykl lub skuter Yamaha (z wyłączeniem serii supersport).

Polisy YOU Insurance chronią przed następstwem wszelkich zdarzeń, których wynikiem jest uszkodzenie, zniszczenie lub utrata pojazdu w kraju lub za granicą.

Składkę opłacisz jednorazowo lub ratalnie, a do tego masz możliwość rozszerzenia ochrony o dodatkowe produkty – np. NNW w wysokości 60 000 zł obejmujące koszty leczenia i rehabilitację po wypadku komunikacyjnym, pakiet assistance z limitem do 1500 km, ubezpieczenie stroju do jazdy i akcesoriów motocyklowych, ochrona prawna, GAP, a także - po raz pierwszy – zakup ubezpieczenia do jazdy po torze, z wyłączeniem wyścigów, w cenie 150 zł/dzień dla pojazdów ubezpieczonych na pakiecie YOU Insurance.

Jak widać każdy motocyklista znajdzie tu coś dla siebie!

Motor Presse Polska

Oferta obowiązuje na nowe pojazdy, a ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się w dniu pierwszej rejestracji. Szczegółowe warunki pakietów YOU Insurance są dostępne na stronie: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/ubezpieczenia/

Zobacz również:
REKLAMA