Kosmiczny spojler do złotego skrzydła

Z tego co widać na ulicach Gold Wingom nigdy nie brakowało ani chromów ani światełek. Większość spotkanych na drogach limuzyn na dwóch kołach jest jeszcze doposażonych przez właścicieli, nierzadko fanów akcesoryjnych dodatków i iluminacji świetlnych. Z pomocą takim motocyklistom przychodzi firma Kuryakyn.

Kuryakyn to firma zajmująca się tworzeniem akcesoriów i dodatków do motocykli. W ich ofercie znajdziemy sporo chromowanych części do chopperów, a także właśnie krążowników takich jak Honda Gold Wing. Tym razem gratka własnie dla fanów Złotego Skrzydła. Specjalnie dla nich Kuryakin przygotował chromowany spojler z oświetleniem dodatkowym (światło stop i kierunkowskazy) w systemie LED do montażu na Kufrze centralnym. Jeśli więc uważasz, że twój "Goldas" jest za mało wybajerzony ten spojler jest dla ciebie. Cena: 960 zł. Więcej info na www.lidor.pl .


Zobacz również:
Szukasz turystycznego kasku szczękowego na co dzień lub do turystyki? Nowy X-Lite X-1005 Ultra Carbon ma wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA