Krystian Paluch potrzebuje pomocy!

Krystian Paluch jedyny Polak startujący w TT na wyspie Man uległ poważnemu wypadkowi na treningu. Potrzebna jest wasza pomoc był Krystian mógł wrócić do sprawności. Liczymy na was!

Krystian Paluch facebook/Krystian Paluch
Krystian Paluch miał wypadek na treningu, potrzebna pomoc

Krystian Paluch miał wypadek

Jedyny polski zawodnik startujący i przygotowujący się do kolejnych startów w Tourist Trophy na wyspie Man potrzebuje waszej pomocy. 26 kwietnia Krystian "Prędki" Paluch miał poważny wypadek na treningu motocyklowym. Krystian stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w betonowy przepust doznając wielonarządowych obrażeń. Ma złamane obie ręce, zmiażdżoną lewą nogę, połamaną w drobny mak żuchwę i wybite zęby, zwichnięty bark i sporo innych obrażeń.

Obecnie Krystian przebywa w szpitalu w Lublinie. Kilka dni temu przeszedł operację lewej ręki, prawdopodobnie dziś operowana jest jego szczęka, ale wciąż grozi mu utrata nogi. nie wiadomo jeszcze co z resztą - rekonstrukcją szczęki i zębów, drugą ręką i zmiażdżoną nogą. Generalnie nie jest wesoło i aby Krystian mógł wrócić do sprawności potrzebne będzie co najmniej kilka operacji i bardzo długa rehabilitacja, której nie uda się przeprowadzić bez waszej pomocy. Krystian z zawodu jest lakiernikiem, a z pasji ścigał się w wyścigach Tourist Trophy - właśnie przygotowywał się do startu w North West 200, ale wszystko poszło nie tak. O powrocie do wyścigów nie ma w tej chwili mowy - najważniejsze jest by Krystian wrócił do zdrowia i jako takiej sprawności, która pozwoli mu żyć normalnie.

Wesprzyj Krystiana i pomóż mu wrócić do sprawności

Każdy grosz się liczy i jeśli możecie wesprzeć go choćby kilkoma złotymi nawet w tak trudnych czasach i trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, na pewno będzie wam bardzo wdzięczny. Zbiórkę prowadzoną przez przyjaciół Krystiana znajdziesz TUTAJ czyli na portalu zrzutka.pl. Krystian potwierdza autentyczność zrzutki. Na razie udało się uzbierać połowę kwoty, więc aby cel został osiągnięty potrzeba każdej możliwej złotówki. Trzymamy kciuki i życzymy Krystianowi powrotu do zdrowia.

LINK do ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/599sg3

Zobacz również:
REKLAMA