Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kryzys paliwowy jest nawet w Moto2

Wczorajszego dnia kilka zespołów startujących w kategorii Moto2 odbyło testy na torze w Vallelundze. wzięli w nich udział Scott Redding i Mika Kallio z ekipy Marc VDS. Temu pierwszemu przydarzyła się ciekawa przygoda.

Kryzys paliwowy dopadł Scotta Reddinga jak grom z jasnego nieba w połowie okrążenia. Gdyby jednak zwrócił uwagę na tablicę pokazywaną przez jego mechaników przy linii start-meta wiedziałby że czas zatankować. No cóż... może Scott wiedział że właśnie szykuje się podwyżka cen paliwa we Włoszech (Włosi podnieśli podatek na paliwo o 42 eurocenty). Z drugiej strony choć czasem zdarzało się być w podobnej sytuacji (wtedy ratowało szybkie przełączenie na rezerwę i zjazd na pierwszą stację) nie przypominam sobie żeby paliwo kończyło się tak nagle i brutalnie odcinało powera.


Zobacz również:
Paweł Szkopek uniknął poważniejszej kontuzji w groźnie wyglądającym wypadku podczas niedzielnego wyścigu motocyklowych mistrzostw świata World Superbike na amerykańskim torze Laguna Seca. Już w najbliższy weekend Polak zmierzy się w Czechach w kolejnych zmaganiach.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ