Kufry do Suzuki V-Strom w promocyjnych cenach

Wakacje to idealny czas aby wypocząć i wyruszyć w motocyklową wyprawę. Jeździsz na Suzuki i nie wiesz w co się spakować? Mamy dla Ciebie coś ekstra.

Jeździsz V-Stormem i planujesz wybrać się w daleką podróż? Suzuki przygotowało dla Ciebie fajną ofertę. W zależności od modelu oraz wybranego zestawu możesz zaoszczędzić od 23 do 40% ceny akcesoriów.

Dla modelu V-Strom 250 dostępne są trzy pakiety, które obejmują zestaw kufra centralnego, zestaw dwóch kufrów bocznych oraz zestaw trzech kufrów.

Dla modelu V-Strom 650, V-Strom 650XT oraz V-Strom 1000 aluminiowe kufry są dostępne w kolorach czarnym i srebrnym. Kierowcy mogą wybierać pomiędzy zestawami z pojedynczym kufrem centralnym, dwoma kuframi bocznymi lub kompletem obejmującym 3 kufry.

Pakiety obejmują kufry wraz ze stelażami do ich montażu, a także, w wybranych wersjach, dodatkowe akcesoria. Korzystając z wakacyjnej promocji możesz zaoszczędzić od 560 zł w przypadku najmniejszego zestawu do V-Strom 250 do ponad 3 500 zł w przypadku srebrnych kufrów do V-Strom 650.

Szczegółów oferty szukaj na stronie https://suzuki.pl/moto/aktualnosci/wakacyjne-ceny-kufrow

Zobacz również:
REKLAMA