[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.8

Kup Dominara 400 i zgarnij prezent!

Lipiec i sierpień kojarzą się z wakacjami, a te z piękną pogodą i sporą ilością wolnego czasu. To wystarczy, aby wybrać się w motocyklową podróż. A ludzie z Bajaja chcą pomóc w tym temacie szczególnie fanom Dominara 400.

Wybierasz się na wakacje Bajajem Dominar 400? Indyjska marka wprowadza do sprzedaży stelaże i kufry, dzięki którym bez problemu spakujesz się nawet na kilkutygodniowy wyjazd.

Nie masz motocykla, ale szukasz ciekawej i niedrogiej maszyny na kategorię prawa jazdy A2? Zastanów się nad Dominarem 400, który cenowo wygrywa z konkurencją - kosztuje zaledwie 14 999 zł. Dodatkowo Bajaj dla nowych klientów przygotował ofertę specjalną. Każdy kto kupi Dominara 400 do końca lipca, otrzyma zestaw stelaży do montażu kufrów w gratisie

REKLAMA

Więcej szczegółów u najbliższych dealerów, lub na https://www.bajaj.pl/

Bajaj Dominar 400 jeździ u nas w teście długodystansowym - przejechaliśmy nim ponad 4650 km. Jak Bajaj poradził sobie z takim dystansem? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w najnowszym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL, czyli w numerze 8/2018.

Nie znasz marki Bajaj, a chciałbyś się o niej dowiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł "Zwiedzamy fabrykę Bajaj"

zobacz galerię

Zobacz również:
Zbliża się sezon motocyklowy więc w Lidlu już od przyszłego poniedziałku 11 marca rozpoczyna się tydzień motocyklowy. W ofercie będzie sporo akcesoriów, kaski, kombinezony przeciwdeszczowe rękawice i pokrowce. Produkty Lidla może nie są megazaawansowane technicznie, ale za niską cenę można wyrwać coś całkiem fajnego.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA