[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.8

Kup Dominara 400 i zgarnij prezent!

Lipiec i sierpień kojarzą się z wakacjami, a te z piękną pogodą i sporą ilością wolnego czasu. To wystarczy, aby wybrać się w motocyklową podróż. A ludzie z Bajaja chcą pomóc w tym temacie szczególnie fanom Dominara 400.

Wybierasz się na wakacje Bajajem Dominar 400? Indyjska marka wprowadza do sprzedaży stelaże i kufry, dzięki którym bez problemu spakujesz się nawet na kilkutygodniowy wyjazd.

Nie masz motocykla, ale szukasz ciekawej i niedrogiej maszyny na kategorię prawa jazdy A2? Zastanów się nad Dominarem 400, który cenowo wygrywa z konkurencją - kosztuje zaledwie 14 999 zł. Dodatkowo Bajaj dla nowych klientów przygotował ofertę specjalną. Każdy kto kupi Dominara 400 do końca lipca, otrzyma zestaw stelaży do montażu kufrów w gratisie

REKLAMA

Więcej szczegółów u najbliższych dealerów, lub na https://www.bajaj.pl/

Bajaj Dominar 400 jeździ u nas w teście długodystansowym - przejechaliśmy nim ponad 4650 km. Jak Bajaj poradził sobie z takim dystansem? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w najnowszym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL, czyli w numerze 8/2018.

Nie znasz marki Bajaj, a chciałbyś się o niej dowiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł "Zwiedzamy fabrykę Bajaj"

zobacz galerię

Zobacz również:
Exide wprowadził na rynek nową aplikację do wyszukiwania akumulatorów.  Nowa wersja, zastąpi dotychczasową aplikację Exide.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA