REKLAMA

Kup Ducati Multistradę, zgarniaj akcesoria

Właśnie rusza letnia promocja na wszystkie modele Multistrady! Już teraz w każdym salonie Ducati Multistrada jest oferowana z pakietem dodatkowych akcesoriów doskonale pasujących do letnich wojaży.

Każdy, kto wybierze na lato nową Multistradę, otrzyma w prezencie pakiet Urban o wartości blisko czterech i pół tysiąca złotych. Akcesoria w pakiecie pochodzą z oferty oryginalnych akcesoriów Ducati.
Co atrakcyjnego znajdziesz w pakiecie?
Centralny kufer, torba na zbiornik paliwa (wraz z mocowaniem) oraz dodatkowe gniazda USB. Kufer centralny do Multistrady 1200 S wyposażony jest oczywiście w panele pod kolor motocykla, a do wersji Enduro – to aluminiowa konstrukcja renomowanej firmy Touratech.
Z takim zestawem akcesoriów, będziecie mogli nowym Ducati komfortowo przemieszczać się po mieście oraz jeździć na dalsze weekendowe wypady.
A jeśli skorzystacie z tej promocji wybierając Multistradę w wersji Touring, to będziecie mieli pełny i gotowy zestaw akcesoriów do wypraw w najdalsze zakątki świata!

zobacz galerię

Zobacz również:
Koronawirus wciąż niepokonany, ale Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską aktywnie włącza się we wsparcie służb medycznych zaangażowanych w walkę z pandemią COVID-19.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA