[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Kup Rometa Pony i zgarnij prezenty

Patrząc na Rometa Pony ciężko jest się nie uśmiechnąć. Z okazji Dnia Dziecka u dealerów Rometa przy zakupie Pony 50 lub Pony Mini 50 otrzymasz w prezencie pakiet akcesoriów. 

Nadszedł dobry czas na kupno współczesnej wersji motorynki. Dzień Dziecka co prawda już za nami, ale firma Romet świętuje cały tydzień. Z tej okazji przy zakupie współczesnej wersji motorynki - Pony 50 - otrzymasz w prezencie pakiet akcesoriów o wartości 896 zł składający się z: kasku Zeus ZS210 C, zestawu słuchawkowego Twiins D2, zamknięcia SL728A, rękawic Modeka Sahara Traveler i sakwy tylnej Romet 006T. 

Jeśli wybierzesz wersję retro (Pony Mini 50) to przy zakupie w prezencie otrzymasz pakiet akcesoriów - kask Zeus ZS218 oraz zestaw słuchawkowy Twiins Handsfree - o łącznej wartości 469 zł.

REKLAMA

Lepiej się pospiesz. Promocja trwa do 07.06.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Najbliższe punkty sprzedaży Rometów: https://www.romet.pl/Gdzie_kupic,15.html

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij