[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Kup Rometa Pony i zgarnij prezenty

Patrząc na Rometa Pony ciężko jest się nie uśmiechnąć. Z okazji Dnia Dziecka u dealerów Rometa przy zakupie Pony 50 lub Pony Mini 50 otrzymasz w prezencie pakiet akcesoriów. 

Nadszedł dobry czas na kupno współczesnej wersji motorynki. Dzień Dziecka co prawda już za nami, ale firma Romet świętuje cały tydzień. Z tej okazji przy zakupie współczesnej wersji motorynki - Pony 50 - otrzymasz w prezencie pakiet akcesoriów o wartości 896 zł składający się z: kasku Zeus ZS210 C, zestawu słuchawkowego Twiins D2, zamknięcia SL728A, rękawic Modeka Sahara Traveler i sakwy tylnej Romet 006T. 

Jeśli wybierzesz wersję retro (Pony Mini 50) to przy zakupie w prezencie otrzymasz pakiet akcesoriów - kask Zeus ZS218 oraz zestaw słuchawkowy Twiins Handsfree - o łącznej wartości 469 zł.

REKLAMA

Lepiej się pospiesz. Promocja trwa do 07.06.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Najbliższe punkty sprzedaży Rometów: https://www.romet.pl/Gdzie_kupic,15.html

zobacz galerię

Zobacz również:
Track day, czyli dzień otwarty toru, to coraz popularniejsza forma sprawdzenia swoich możliwości i podszkolenia swoich umiejętności za kierownicą samochodu lub motocykla. To, co na zachodzie Europy jest już uznawane za podstawę w poznawaniu siebie oraz swoich maszyn, w kraju nad Wisłą nadal raczkuje, więc warto dowiedzieć się, czym jest track day i spróbować swoich sił np. na Torze Modlin.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij