Kup Suzuki i sprawdź je na torze!

Suzuki przygotowało specjalną ofertę dla motocyklistów. Każdy właściciel nowego jednośladu, zakupionego w okresie 15 marca – 28 kwietnia 2013 r. w salonie motocyklowym Suzuki na terenie całej Polski, otrzyma wyjątkowe zaproszenie na profesjonalny trening z zespołem Suzuki GRANDys duo na torze Slovakiaring na Słowacji lub Pannoniaring na Węgrzech.

W trakcie treningu osoby, które kupiły nowe Suzuki będą szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów i zawodników z zespołu Suzuki GRANDys duo. Możliwość pośmigania na torze w bezpiecznych warunkach pod okiem instruktorów to oprócz świetnej zabawy spory zastrzyk do poziomu umiejętności jazdy. Zarówno początkujący, jak również bardziej zaawansowani motocykliści znajdą w programie treningu atrakcje na miarę swoich potrzeb.
Jazdy będą odbywać się w grupach podzielonych według poziomu umiejętności. Dodatkowo chętni będą mogli sprawdzić się w czasie jazdy po torze z pomiarem czasu.

Dla nowych właścicieli motocykli Suzuki przygotowaliśmy dwa terminy treningów:
• 3-4 kwietnia (tor Slovakiaring),
• 29-30 kwietnia (tor Pannoniaring),

Koszt wpisowego uczestnika oraz jednego noclegu pokrywa Suzuki Motor Poland. Dodatkowe koszty, tj. dojazd, zakwaterowanie na dłużej, kostki pomiarowe, wyżywienie itp. leżą po stronie uczestnika.

Więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora treningów:www.grandysduo.com


Zobacz również:
REKLAMA