[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Kup Yamahę D’elight i skorzystaj z dwóch promocji jednocześnie

Wrzesień to miesiąc w którym koncern Yamahy postanowił zaskoczyć klientów. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup skutera, to oferta skierowana zdecydowanie do ciebie. Co możesz zyskać? Dedykowany system nawigacyjny TomTom V10 zupełnie bezpłatnie, a to nie wszystko. Poznaj szczegóły!

D’elight 125 cm3 to nowoczesny skuter, napędzany oszczędną jednostką, wykonaną w technologii Blue Core, do którego prowadzenia wystarczy Ci kategoria B. Każda osoba, która we wrześniu zdecyduje się na zakup tegorocznego modelu otrzyma dwa prezenty od Yamahy. Jednym z nich jest TomTom V10 specjalnie dedykowany skuterom. Połączenie nawigacji i D’elighta sprawia, że poruszanie się po zakorkowanych miastach to czysta przyjemność.

TomTom V10 to sprytne urządzenie, znacznie ułatwiające przemieszczanie się i odnajdywanie określonego celu. Wystarczy, że przymocujesz go na lusterku, ustawisz cel dzięki dedykowanej aplikacji w smartfonie, a błądzenie w mieście stanie się dla Ciebie przeszłością. Wodo- i wstrząsoodporność oraz trwała bateria sprawiają, że posiada ona najważniejsze cechy nawigacji motocyklowej. TomTom V10 pozwala również na zapisywanie ulubionych miejsc, oraz co najważniejsze dostarcza informacje o radarach i natężeniu ruchu.

REKLAMA

Promocja ta łączy się z innymi, oznacza to, że jak już wcześniej wspomnieliśmy, przy zakupie otrzymasz drugi prezent. We wrześniu, Yamaha do każdej zakupionej 125 cm3 oferuje rok dodatkowej gwarancji lub oryginalne akcesoria o wartości 1000zł. Sam zdecyduj!

Akcja trwa do 30.09.2017r. i dotyczy modeli D’elighta z rocznika 2017. Szczegóły promocji dostępne na stronie yamaha-motor.pl oraz w salonach dealerskich Yamahy.

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij