Kup Yamahę D’elight i skorzystaj z dwóch promocji jednocześnie

Wrzesień to miesiąc w którym koncern Yamahy postanowił zaskoczyć klientów. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup skutera, to oferta skierowana zdecydowanie do ciebie. Co możesz zyskać? Dedykowany system nawigacyjny TomTom V10 zupełnie bezpłatnie, a to nie wszystko. Poznaj szczegóły!

D’elight 125 cm3 to nowoczesny skuter, napędzany oszczędną jednostką, wykonaną w technologii Blue Core, do którego prowadzenia wystarczy Ci kategoria B. Każda osoba, która we wrześniu zdecyduje się na zakup tegorocznego modelu otrzyma dwa prezenty od Yamahy. Jednym z nich jest TomTom V10 specjalnie dedykowany skuterom. Połączenie nawigacji i D’elighta sprawia, że poruszanie się po zakorkowanych miastach to czysta przyjemność.

TomTom V10 to sprytne urządzenie, znacznie ułatwiające przemieszczanie się i odnajdywanie określonego celu. Wystarczy, że przymocujesz go na lusterku, ustawisz cel dzięki dedykowanej aplikacji w smartfonie, a błądzenie w mieście stanie się dla Ciebie przeszłością. Wodo- i wstrząsoodporność oraz trwała bateria sprawiają, że posiada ona najważniejsze cechy nawigacji motocyklowej. TomTom V10 pozwala również na zapisywanie ulubionych miejsc, oraz co najważniejsze dostarcza informacje o radarach i natężeniu ruchu.

Promocja ta łączy się z innymi, oznacza to, że jak już wcześniej wspomnieliśmy, przy zakupie otrzymasz drugi prezent. We wrześniu, Yamaha do każdej zakupionej 125 cm3 oferuje rok dodatkowej gwarancji lub oryginalne akcesoria o wartości 1000zł. Sam zdecyduj!

Akcja trwa do 30.09.2017r. i dotyczy modeli D’elighta z rocznika 2017. Szczegóły promocji dostępne na stronie yamaha-motor.pl oraz w salonach dealerskich Yamahy.

Zobacz również:
REKLAMA