Kup Yamahę Tricity akcesoria o wartości 2000 zł dostaniesz gratis!

Nadszedł dobry czas na kupno trójkołowego skutera Yamaha Tricity. W salonach trwa bowiem wielka promocja - każdy, kto kupi ten skuter dostanie  2000 zł na akcesoria do tego modelu.

Nadszedł dobry czas na kupno trójkołowego skutera Yamaha Tricity! Wiosna za pasem, do prowadzenie tej maszynki wystarczy samochodowe prawo jazdy, a na dodatek w salonach Yamahy trwa wielka promocja akcesoryjna. Każdy, kto nabędzie ten skuter - nie ważne czy w wersji podstawowej czy z ABS-em, dostanie  w salonie 2000 zł na akcesoria dedykowane do tego modelu i za te pieniądze skompletować sobie zestaw do Tricity z rocznika 2015 lub 2016.

Przykładowy pakiet akcesoriów może obejmować kufer centralny o pojemności 39 litrów wraz z zamkiem i stelażem oraz wysoką szybę chroniącą przez wiatrem i deszczem. Wartość takiego zestawu to 2041zł, co znaczy, że niemal cały komplet otrzymasz w prezencie, bo dopłata wyniesie jedynie 41 zł.

Aktualne ceny Tricity to 15 990 zł lub 17 990 zł za wersję z ABS. Osobom zainteresowanym kupnem dealerzy Yamahy oferują wygodne finansowanie, w którym miesięczna rata wynosi 125 zł/m-c*.

Dodatkowo, każdy nabywca objęty zostanie Programem Opieki nad Klientem na Pojazd 125 cm3 „5 Kroków Yamaha”, którego najważniejszym punktem są bezpłatne szkolenia z jazdy, prowadzone w 22 miastach całej Polski.

Krok 1 – pomoc w doborze pojazdu najlepszego do określonych potrzeb. Prosty poradnik na stronie www.motobezprawka.pl oraz profesjonalni sprzedawcy we wszystkich autoryzowanych salonach Yamahy w Polsce pomagają w wyborze, uwzględniając takie preferencje jak rodzaj skrzyni biegów, styl jednośladu i wzrost kierowcy.

Krok 2 – wybór najlepszej formy finansowania zakupu i ubezpieczenia jednośladu. Kredyt na 24 lub 48 miesięcy może objąć nie tylko pojazd, ale również ubezpieczenie i pakiet odzieży. Korzystny pakiet ubezpieczenia dostępny jest już za 5,5 % wartości motocykla, z opcją zniesienia udziału własnego po zaliczeniu bezpłatnego szkolenia jednośladem Yamaha klasy 125 cm3. Dla wszystkich chętnych przygotowano również ofertę leasingu na pojazdy z silnikami o pojemności 125 cm3.

Krok 3 – Dobór komfortowej odzieży do jazdy. Dzięki gotowym pakietom nie trzeba martwić się o wybór poszczególnych elementów, a dodatkowo można zaoszczędzić do 250 zł. Każdemu modelowi skutera i motocykla przypisane są dwa różne pakiety odzieży.

Krok 4 – Możliwość skorzystania z bezpłatnego szkolenia z jazdy motocyklem lub skuterem klasy 125 cm3. Można poznać swój pojazd, zanim wyjedzie się nim na ulice. Przed rozpoczęciem użytkowania można wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, które daje możliwość poznania zasad poruszania się jednośladem. W przypadku zakupu skutera szkolenie trwa 2 godz., dla właścicieli motocykli 4 godz. Voucher na szkolenie przekazuje sprzedawca przy zakupie pojazdu.

Krok 5 – Opieka Yamahy nie kończy się z chwilą opuszczenia salonu. Fachowi i przyjaźni dealerzy Yamahy służą radą i pomocą na każdym etapie przygody z jednośladem. Transport pojazdu we wskazane miejsce, przeglądy okresowe, dobór dodatkowych akcesoriów, ubezpieczenia w kolejnych latach eksploatacji i ewentualne naprawy gwarancyjne to zaledwie część dodatkowych usług, oferowanych w 22 autoryzowanych salonach Yamahy na terenie całej Polski.

Wszystkie informacje o programie dostępne są na stronie www.motobezprawka.pl.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin promocji dostępy  na stronie www.yamaha-motor.pl.

 

 

*Dla kredytu na jednoślad Yamaha, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 42c, przy założeniu, że cena pojazdu wynosi 16 000 zł; wkład własny 7052,70 zł; wyliczenia na dzień 01.02.2016 są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 8947,30 zł, zmienna stopa oprocentowania kredytu: 6,40%, całkowity koszt kredytu: 1837,56 zł obejmuje: odsetki: 1477,56 zł, stałą miesięczną opłatę za prowadzenie rachunku kredytowego 10 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 8,24%; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 10 784,86 zł; wysokość miesięcznych równych rat 1-35: 125 zł; wysokość ostatniej raty balonowej: 6409,76 zł. Propozycja obowiązuje od 01.02.2016 do 30.04.2016. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Zobacz również:
REKLAMA