Kup Yamahę przez internet!

Przymierzałeś się do zakupu nowej Yamahy, ale szerząca się epidemia koronawirusa pokrzyżowała twoje plany? Nie poddawaj się. Od dzisiaj możesz zamówić swój wymarzony motocykl nie wychodząc z domu.  

Motor Presse Polska

To pierwsza tego typu akcja w historii Yamahy umożliwiająca zakup pojazdów na odległość! Teraz możesz zamówić swój wymarzony pojazd mailowo, telefonicznie, za pomocą aplikacji MyGarage lub konfiguratora na stronie www.yamaha-motor.eu. Po potwierdzeniu zamówienia dealer dostarczy pojazd pod drzwi twojego domu (do 30 km usługa jest gratisowa).

To jednak nie wszystko. Jeśli chciałeś oddać swoją Yamahę do serwisu (bo wymagała ona przeglądu, naprawy albo wiosennego przygotowania do sezonu) wystarczy, że umówisz się z warsztatem a ekipa salonu zajmie się twoją maszyną. Kierowca będzie obsługiwał twój pojazd w rękawiczkach i zdezynfekuje manetki płynem odkażającym. Koronawisrus nie ma w tym przypadku żadnych szans!

Dealerzy Yamahy oferują również bezpłatną wysyłkę zamówionych oryginalnych części zamiennych, akcesoriów, odzieży i gadżetów Yamahy, jeśli wartość zamówienia przekroczy 50 zł. 

Klikając w link otworzysz listę otwartych salonów i serwisów Yamahy: https://www.yamaha-motor.eu/content/dam/pl-assets/news/pdf/Godziny_pracy_salonow_i_serwisow_Yamaha.pdf

Pamiętajcie, że jazda motocyklem chroni przed koronawirusem!

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA