Kup crossówkę w leasingu!

Santander Consumer Multirent wprowadził właśnie nową usługę - leasing motocykli nierejestrowanych.

Santander Consumer Multirent wprowadził leasing pojazdów nierejestrowanych Santander Consumer Multirent

Jak wynika z danych wewnętrznych Santander Consumer Multirent, leasing jednośladów zyskuje na popularności. Tylko w I kwartale br. firma udzieliła o 32 proc. więcej umów leasingowych na nowe pojazdy z tej kategorii niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Widząc zainteresowanie taką formą finansowania jednośladów przez klientów oraz partnerów biznesowych, Santander Consumer Multirent zdecydował się dodać do swojej oferty leasing motocykli nierejestrowanych. Produkt jest już dostępny u wybranych dealerów współpracujących z leasingodawcą. Poza motocyklami daje on możliwość sfinansowania takich przedmiotów jak quady, skutery śnieżne oraz wodne. Jest to całkowita nowość w ofercie leasingodawcy, wprowadzona w odpowiedzi na zapytania partnerów biznesowych i klientów.

"Produkt charakteryzuje prosta, szybka procedura z minimum formalności" – komentuje Rafał Biegański z Santander Consumer Multirent. "Uważamy wiosnę i nadchodzące lato za doskonałe pory na skorzystanie z tego rodzaju leasingu i oddanie się jeździe rekreacyjnej na skuterze, quadzie czy motocyklu. Warto wiedzieć, że jednoślady nierejestrowane nie posiadają tablic, a co za tym idzie i dowodu rejestracyjnego, który daje pojazdom prawo poruszania się po drogach publicznych i im podobnych. Najczęściej więc pojazdy te wykorzystuje się do rozwijania swoich pasji na różnego rodzaju bezdrożach i miejscach trudno dostępnych dla motocykli zarejestrowanych".

Jak złożyć wniosek o jednoślad nierejestrowany? Można to zrobić przy wsparciu pracownika salonu dealerskiego współpracującego z Santander Consumer Multirent. Po wyborze jednośladu i dopasowanego do swoich potrzeb leasingu, wniosek trafia do akceptacji za pomocą programu sprzedażowego platformy DigiCar. Co ciekawe, w przypadku jednośladu nierejestrowanego procedura oczekiwania na akceptację i wydanie przedmiotu jest krótsza, ponieważ odchodzi konieczność rejestracji pojazdu w urzędzie wydziału komunikacji. Nie trzeba też czekać na otrzymanie tablic rejestracyjnych i dowodu. Przyspieszony proces może okazać się dużym atutem dla tych, którzy potrzebują jednośladu głównie do rekreacji.

 

 

 

Zobacz również:
REKLAMA