Kup kalendarz i wspieraj WOŚP!

W najbliższą niedzielę startuje 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jednym z przedsięwzięć wspierających Fundację Jurka Owsiaka jest kalendarz ,,HARLEY-DAVIDSON GDAŃSK 2017’’, z którego sprzedaży cały zysk przeznaczony jest właśnie na WOŚP.

Kalendarz składa się z okładki i 12 kart przedstawiających customowe motocykle motocykle Harley-Davidson, które powstały w salonie w Gdańsku. Do sprzedaży trafiło jedynie 100 egzemplarzy kalendarza. Można je kupić w salonie Harley-Davidson Gdańsk lub za pośrednictwem sklepu internetowego www.sklep.harley-davidson.gdansk.pl

Przedsięwzięcie zostało zaakceptowane przez Billa Davidsona a na kilku egzemplarzach znajdziesz autografy wnuka jednego z założycieli marki oraz  podpis dyrygenta Wielkiej Orkiestry Jerzego Owsiaka.

Jeden taki egzemplarz już trafił na orkiestrowe aukcje na portalu Allegro.pl (http://aukcje.wosp.org.pl/harley-davidson-kalendarz-2017-z-autografami-i3934939 ), a kolejne 3 będzie można wylicytować 15 stycznia podczas Finału Orkiestry w Gdańsku na Targu Węglowym.

To właśnie na ręce przedstawicieli Urzędu Miasta i Sztabu działającego przy Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Harley-Davidson Gdańsk przekazał te wyjątkowe kolekcjonerskie kalendarze. Jest to niewątpliwie wielka gratka dla miłośników amerykańskiej legendy i pierwsza taka okazja w Polsce, by wylicytować pamiątkę z autografem Pana Davidsona.

,,Tych 12 wyjątkowych zdjęć będzie poprawiało nastrój wszystkim, którzy zdecydują się na zakup naszego kalendarza. Każdy z fotografowanych motocykli został zbudowany w Gdańsku. W tle znajdziecie charakterystyczne dla trójmiasta plenery i od razu zatęsknicie za letnim sezonem nad zatoką! W Harley-Davidson Gdańsk staramy się, gdy tylko możemy, zrobić też coś pozytywnego dla innych, bo to napędza nas samych i daje duży zastrzyk energii do dalszego działania. Dlatego dołączyliśmy z naszym kalendarzem do 25 Finału Wielkiej Orkiestry i cieszymy się, że możemy tak pomóc. Całość przygotowywaliśmy przez ponad 11 miesięcy. Dzięki temu na grudniowym zdjęciu możecie zobaczyć w tle Gdańską choinkę!” – mówi Filip Kozioł H-DG

Kalendarzowe fotografie wykonał Piotra Mielewczyk z Fotilo.

Zobacz krótki materiał video o powstawaniu kalendarza, jak i historii tworzenia customów.Zobacz również:
REKLAMA