Kup ksiązkę “Wyprawy motocyklowe. Serwis w podróży” w super cenie!

Książka Grega Bakera “Wyprawy motocyklowe. Serwis w podróży” to lektura, która może oszczędzić mnóstwa niepotrzebnych stresów w podróży. W trwającej do 22 maja promocji możesz ja kupić aż o 37 procent taniej!

Jesteś gdzieś w dalekim świecie, z dala od serwisu, kumpli i swojego garażu. Świadomość, że od najbliższej wioski dzieli cię kilkadziesiąt kilometrów jedynie dodaje smaku tej wyprawie. Cieszysz się jazdą i mijanym krajobrazem i nagle gaśnie silnik. Stajesz na poboczu, a cisza dzwoni ci w uszach. I wtedy przypominasz sobie, że kiedyś widziałeś taką książkę...

“Wyprawy motocyklowe. Serwis w podróży” Grega Bakera to lektura, która może oszczędzić ci nerwów lub nawet uratować tyłek w podróży. Dzięki niej dowiesz się, jak samodzielnie usunąć najczęstsze usterki, jak zmieniać dętki i opony, wymieniać olej, filtry i płyn w chłodnicy. Jak serwisować hamulce, łańcuch lub zmienić  łożyska. Jak zadbać o elektrykę i jak ja reperować, a także jak prawidłowo zamontować gmole, stelaże i  inne akcesoria, a także jak skompletować narzędzia na małą i dużą wyprawę.

A teraz skup się: książkę "Wyprawy motocyklowe. Serwis w podróży" możesz kupić w korzystnej cenie wchodząc na stronę sklepu wydawnictwa Buk Rower.

Mało tego do już oferowanego rabatu 30 % możesz dodać kolejne 7 % wpisując specjalny kod: WMSPRO

Tylko uważaj, dodatkowy rabat możesz dostać tylko jeśli zakupu dokonasz przed 22 maja.

Zobacz również:
REKLAMA