[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Kup motocykl i zgarnij prezent

Tylko w kwietniu u dealerów Bajaja przy zakupie Dominara 400 otrzymasz w prezencie kask i kurtkę motocyklową lub stelaże do kufrów.

Dominar 400 kosztuje 14 999 zł.

Szukasz ciekawej i niedrogiej maszyny na kategorię prawa jazdy A2? Importer Bajaja przygotował dla ciebie fajną promocję!

Dodatkowo przy zakupie Dominara 400 gratis otrzymasz kurtkę motocyklową Modeka Flagstaff o wartości 590 zł i kask RMT 956 o wartości 315 zł. Do wyboru masz też stelaż pod kufry/sakwy (o wartości 955 zł) dzięki któremu bez problemu spakujesz się nawet na kilkutygodniowy wyjazd.

Dominary 400 objęte promocją są z rocznika 2018 r. 

REKLAMA

Wersje kolorystyczne Bajaja Dominara 400:

Matt Black Midnight Blue Moon White

 

REKLAMA

REKLAMA

 

Dominar 400 to ciekawa i niedroga maszyna, która cenowo wygrywa z konkurencją - kosztuje 14 999 zł. Bajaj jeździ u nas w teście długodystansowym. Do tej pory przejechaliśmy nim ponad 7000 km. Jak Bajaj poradził sobie z dystansem 5000 km? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w sierpniowym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL (8/2018).

REKLAMA

Nie znasz marki Bajaj, a chciałbyś się o niej dowiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł "Zwiedzamy fabrykę Bajaj"

Uwaga! Spiesz się. Promocja trwa tylko do 17 kwietnia 2019 r. Więcej informacji u dealerów. Ich listę znajdziesz na www.bajaj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij