[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kup motocykl i zgarnij prezent

Tylko w kwietniu u dealerów Bajaja przy zakupie Dominara 400 otrzymasz w prezencie kask i kurtkę motocyklową lub stelaże do kufrów.

Dominar 400 kosztuje 14 999 zł.

Szukasz ciekawej i niedrogiej maszyny na kategorię prawa jazdy A2? Importer Bajaja przygotował dla ciebie fajną promocję!

Dodatkowo przy zakupie Dominara 400 gratis otrzymasz kurtkę motocyklową Modeka Flagstaff o wartości 590 zł i kask RMT 956 o wartości 315 zł. Do wyboru masz też stelaż pod kufry/sakwy (o wartości 955 zł) dzięki któremu bez problemu spakujesz się nawet na kilkutygodniowy wyjazd.

Dominary 400 objęte promocją są z rocznika 2018 r. 

REKLAMA

Wersje kolorystyczne Bajaja Dominara 400:

Matt Black Midnight Blue Moon White

 

REKLAMA

REKLAMA

 

Dominar 400 to ciekawa i niedroga maszyna, która cenowo wygrywa z konkurencją - kosztuje 14 999 zł. Bajaj jeździ u nas w teście długodystansowym. Do tej pory przejechaliśmy nim ponad 7000 km. Jak Bajaj poradził sobie z dystansem 5000 km? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w sierpniowym wydaniu miesięcznika MOTOCYKL (8/2018).

REKLAMA

Nie znasz marki Bajaj, a chciałbyś się o niej dowiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł "Zwiedzamy fabrykę Bajaj"

Uwaga! Spiesz się. Promocja trwa tylko do 17 kwietnia 2019 r. Więcej informacji u dealerów. Ich listę znajdziesz na www.bajaj.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
W jakich spodniach chodzić po mieście i do pracy, kiedy lubisz mieć ze sobą multitoola, składany nóż czy małą latarkę? Helikon-Tex opracował jeansy taktyczne Greyman Tactical idealne do noszenia na co dzień.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij