[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kup motocykl, odbierz kasę!

Jazdy testowe motocyklami gdy za oknem zima, przeszły do historii. Polski importer Triumpha wpadł na niecodzienną promocję modeli na sezon 2018. 

Triumph Tiger 1200 - test w Almerii. Triumph Tiger 1200 - test w Almerii.

Już w lutym możesz przetestować jeden z czterech nowych modeli Triumpha na rok 2018, jeżdżąc po drogach słonecznej Hiszpanii. Po powrocie do Polski masz miesiąc czasu na podjęcie decyzji. Jeśli kupisz nowy motocykl, importer zwróci Ci koszty wyjazdu w wysokości 2500 zł. Jeśli powiesz nie, nic straconego. Na pocieszenie pozostaną ci tylko zdjęcia i wspomnienia z miłego wyjazdu. 

 

REKLAMA

Jakie modele: 

Triumph  Tiger 1200
Triumph  Tiger 800
Triumph Bonneville Bobber Black
Triumph Bonneville Speedmaster

Z kim?

Na miejscu, w Hiszpanii, zostaną stworzone 2 grupy:

 • Grupa off-roadowa, która pod okiem instruktora i byłego zawodnika Pawła Neca (właściciela szkoły PARAMOTO), przejdzie szkolenie jazdy w terenie.
 • Grupa on-roadowa, która zwiedzi okolicę motocyklami Triumph Bobber Black i Speedmaster.

Kiedy, za ile?

 • Terminy i koszty wyjazdów znajdziesz w formularzu na stronie: www.triumphpolska.pl/academy
 • Cena wyjazdu zawiera: koszt biletów lotniczych, transfer do hotelu, nocleg ze śniadaniem, ubezpieczony motocykl.

 Co zyskujesz?

 • Jeszcze przed sezonem masz szansę przetestować jedną z nowości Triumpha. 
 • Jeżeli wybrany model spełnia troje oczekiwania, jest jeszcze sporo czasu na konfigurację i dostarczenie spersonalizowanego egzemplarza przed sezonem.
 • Masz możliwość wziąć udział w szkoleniu off-roadowym, które pozwoli podnieść twoje umiejętności jazdy w terenie.

FAQ:

 • Pytania/Potwierdzenie przesyłajcie na mail: eventy@triumphpolska.pl
 • Ilość miejsc na każdym z wyjazdów jest ograniczona, a o uczestnictwie w wyjeździe decyduje data wpłaty zaliczki w wysokości 1500 zł.
 • Grupy składają się z co najmniej 6 osób. W przypadku mniejszej liczby, impoproponować łączenie grupy.
 • Odzież motocyklową musisz zorganizować we własnym zakresie.
 • W grupie off-roadowej wymagane są: kurtka , spodnie, buty motocyklowe, kask i rękawiczki.
 • W grupie on-roadowej niezbędne minimum to: kurtka, kask i rękawiczki.
 • Zagraniczne ubezpieczenie NNW zwrot kosztów leczenia we każdy opłaca we własnym zakresie
 • Zaliczkę w wysokości 1500 zł zatytułowaną: „Imię i nazwisko + data wyjazdu” należy wpłacić na konto wyłącznego Importera motocykli TRIUMPH w Polsce:
  ALMOT MIKOŁAJ SIBORA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  Gniewkówiec 3, 88-180 Złotniki Kujawskie
  Nr rachunku 07 1750 1051 0000 0000 1205 4254 

Zobacz również:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA