[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kup motocykl, zgarnij prezent.

Sezon motocyklowy zbliża się do nas wielkimi krokami. Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup Harley'a-Davidsona Sportstera, nie możesz przepuścić takiej okazji. Na nowych klientów czeka bowiem prezent wart 4000 zł.

W ubiegłym roku Harley-Davidson Sportster obchodził 60, rocznicę swojego powstania. Pierwsze modele zjechały z taśmy produkcyjnej w 1957 roku, a powodem ich powstania była chęć dokopania Anglikom. Tak, tak w latach pięćdziesiątych to Wielka Brytania była motocyklową potęgą. 

Sportster ma za sobą kawał historii. Na jego bazie budowano maszyny sportowe. Na przykład XR 750 startował w wyścigach flat track, a Harley-Davidson Streamliner zdobywał laury na torach wyścigowych. Ponadto w 1970 roku na jeziorze Bonneville Harley ustanowił motocyklowy rekord świata prędkości: 427,5 km/h

Jeśli zdecydujesz się na zakup nowego Sportstera z silnikiem 1200 czeka na ciebie miły prezent w wysokości 4000 zł. Swojej decyzji nie odkładaj zbyt długo, bo oferta obowiązuje tylko do 30 kwietnia!

Szczegóły promocji znajdziesz na stronie https://www.harley-davidson.com/  oraz u autoryzowanych dealerów.


Forty-Eight: 48 790 PLN

Roadster: 50 860 PLN


Superlow 1200T: 49 830 PLN


1200 Custom: 49 050 PLN

 

 

 

zobacz galerię

Zobacz również:
Dobre wieści dla fanów MV Agusty z północnej Polski. W związku z rozpoczęciem współpracy MV Agusta Poland z firmą Motocykle 3city, maszyny z włoskiego Varese będzie można kupić i serwisować także w Trójmieście.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij