Kup używkę!

W ubiegłym roku sprowadzono ponad 50 000 używanych motocykli. Część  z nich to totalne złomy, część warte kupienia perełki. Które z nich wybrać, by nie nadziać się na minę?

W tym pomoże wam nasze najnowsze wydanie specjalne poświęcone motocyklom używanym. Opisujemy w nim 58 maszyn, tych od których powinieneś trzymać się z daleka jak i tych które można kupować z zamkniętymi oczami. Żeby pomóc wam zaoszczędzić kasę, na kolejnych stronach znajdziesz manuale podpowiadające jak w motocyklu wymienić: oleje w silniku i zawieszeniu, zestaw napędowy, płyny: chłodzący i hamulcowy, klocki hamulcowe, płytki sprzęgła.

To jeszcze nie wszystko. Zebraliśmy z ostatnich dwóch lat testy opon motocyklowych. Tych turystycznych, turystycznych enduro, jak również gum budżetowych. Podpowiadamy, którą z nich powinieneś wybrać do swojego motocykla?

Wydanie specjalne Motocykle używane możesz kupić już od 13 czerwca, w kioskach i salonach prasowych. Cena? Przystępna - 9,99 zł.

Zobacz również:
Ukraińcy, Gruzini, Rosjanie – Straż Graniczna niemal codziennie zatrzymuje fałszywy dokument prawa jazdy, okazywany przez osoby wjeżdżające do Polski. Jak przyznają strażnicy, podrabiane prawka stają się już prawdziwą plagą.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA