[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Kup używkę!

W ubiegłym roku sprowadzono ponad 50 000 używanych motocykli. Część  z nich to totalne złomy, część warte kupienia perełki. Które z nich wybrać, by nie nadziać się na minę?

W tym pomoże wam nasze najnowsze wydanie specjalne poświęcone motocyklom używanym. Opisujemy w nim 58 maszyn, tych od których powinieneś trzymać się z daleka jak i tych które można kupować z zamkniętymi oczami. Żeby pomóc wam zaoszczędzić kasę, na kolejnych stronach znajdziesz manuale podpowiadające jak w motocyklu wymienić: oleje w silniku i zawieszeniu, zestaw napędowy, płyny: chłodzący i hamulcowy, klocki hamulcowe, płytki sprzęgła.

To jeszcze nie wszystko. Zebraliśmy z ostatnich dwóch lat testy opon motocyklowych. Tych turystycznych, turystycznych enduro, jak również gum budżetowych. Podpowiadamy, którą z nich powinieneś wybrać do swojego motocykla?

Wydanie specjalne Motocykle używane możesz kupić już od 13 czerwca, w kioskach i salonach prasowych. Cena? Przystępna - 9,99 zł.

Zobacz również:
Cena benzyny spadła już wyraźnie poniżej 4 zł. Eksperci przewidują dalsze spadki, ale obniżki nie są już tak duże jak jeszcze kilka tygodni temu. Czy jest jeszcze szansa by benzyna kosztowała poniżej 3 zł?
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA