Kurtka XRide Pro Limited Edition - produkt miesiąca BMW

Świetny wygląd, komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa - oto najważniejsze cechy nowej kurtki motocyklowej BMW XRide Pro Limited Edition. Co jeszcze wyróżnia ją spośród innych produktów? Otóż to, że jest ona dostępna wyłącznie w limitowanej edycji 1500 sztuk. 

Kurtka BMW XRide Pro

Nie dosiadasz ani turystycznego enduro ani nie kręcą cię oldskulowe klimaty, za to ciągle tęsknisz za podróżami? Właśnie podczas takich wyjazdów docenisz zalety nowej kurtki BMW XRide Pro Limited Edition. By zagwarantować maksimum komfortu podczas jazdy kurtka została wykonana z elastycznego i odpornego na przetarcia poliamidu. Znakomicie dopasowuje się on do sylwetki, jednocześnie nie krępując ruchów. Wstawki z białej bydlęcej skóry na rękawach to nie tylko element bezpieczeństwa ale i stylu. Nie ma co ukrywać, że dwukolorowa kurtka po prostu wygląda świetnie. 

Jednak wygląd to nie wszytko. Motocykliści zawsze wysoko cenili sobie bezpieczeństwo. Stąd wspomniane skórzane wstawki na rękawach, jak również pełen zestaw ochraniaczy. Fabryczne protektory chronią barki, łokcie i kręgosłup. Dodatkowo na barkach zamontowane zostały plastikowe slidery wzmocnione metalowymi wstawkami z logo BMW. 

Podczas motocyklowych wypraw docenisz cztery przednie kieszenie, z których jedna jest wodoodporna. Dodatkowo w kurtce masz do dyspozycji jedną kieszeń tylną i dwie wewnętrzne. W tym przypadku możesz być pewien, że na wyjazd bez problemu zabierzesz i dobrze schowasz dokumenty, portfel, klucze i sporo innych, niezbędnych drobiazgów. 

A jak spisuje się kurtka podczas upałów? System AirVent z przodu z podwójnym zamkiem i materiałem 3D z tyłu zapewniają doskonałą klimatyzację w każdych warunkach. Przed deszczem ochroni cię dodatkowa kurtka typu outsert (dostępna w zestawie). Gdy nie pada zewnętrzną kurtkę możesz zdjąć i schować w specjalnej kieszeni na plecach kurtki. W przeciwieństwie do wielu przeciwdeszczówek, w tym modelu miejsca szczególnie narażone na rozerwanie zostały dodatkowo wzmocnione

Na koniec najważniejsze. Kurtka BMW XRide Pro Limited Edition jest dostępna w limitowanej edycji 1500 sztuk. Masz zatem pewność, że parkując motocykl na przełęczy Stelvio, albo zatrzymując się gdzieś na plaży na francuskiej Rivierze, raczej nie spotkasz drugiego identycznie ubranego motocyklisty.  

BMW

 

Kurtka BMW XRide Pro w pigułce. 

  • Kurtka jest wykonana z elastycznego materiału uzupełnionego wstawkami ze skóry
  • Poziom bezpieczeństwa podnoszą protektory NP3 na barkach, NP2 na łokciach i duży NP-Pro na plecach
  • Funkcjonalność zapewniają cztery przednie kieszenie, których jedna jest wodoodporna, jedna kieszeń na plecach i dwie wewnątrz kurtki
  • Widoczność gwarantują odblaskowe wstawki na przedramionach i z przodu kurtki
  • Wygodna przeciwdeszczówka w zestawie
  • Kurtka ma możliwość spięcia ze spodniami XRide
  • Kolory: czerń i biel
  • Rozmiary męskie: 46-60

 

 

 

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA