Kurtka i rękawice na lato

Jeszcze tylko w lipcu i w sierpniu, przy zakupie kurtki Held Cosmo II, rękawice Fresco II możesz mieć za jedyne 149 złotych. Taki zestaw, zwłaszcza latem, znacznie uprzyjemni jazdę na motocyklu.

kurtka i rękawie

Latem nie raz przytrafia nam się jechać, gdy słońce mocno przygrzewa, a temperatura wyraźnie przekracza granicę 30 stopni C. Co zrobić, gdy jednak jechać musimy? Dobrym rozwiązaniem jest motocyklowa kurtka ze skóry Cosmo II marki Held. W procesie jej wyprawiania zastosowano skórę innowacyjnej technologii TFL Cool System, która idealnie chroni przed przegrzewaniem w upalne dni. Materiały oraz powierzchnie wyposażone w tę technologię nie pochłaniają promieniowania świetlnego, lecz je odbijają. W konsekwencji ciemne powierzchnie będą się znacznie mniej nagrzewać. Czarna skóra zachowuje się jak skóra jasnego koloru i odbija niewidoczne promienie podczerwieni.

System ten sprawia, że temperatura jest redukowana na powierzchni skóry nawet o 20 stopni, co daje odczuwalną redukcję temperatury dla użytkownika wewnątrz o 12 stopni.

{% image id=144165 align=left x=485 y=0 %}

Kurtka Held Cosmo II jest uniwersalna i sprawdzi się zarówno dla pasjonatów motocykli sportowych czy nakedów, jak i choperów.

Tylko do końca sierpnia kupując w Dobrych Sklepach Motocyklowych kurtkę Held Cosmo II, rękawice Fresco II możesz mieć za jedyne 149 złotych. Rękawice Fresco wykonane są w tej samej technologii, stanowią więc idealnie dopasowany zestaw.

Zobacz również:
REKLAMA