[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kustom Konwent 2018 - to już w ten weekend!

Ależ ten czas leci! W ten weekend, we Wrocławiu zaczyna się piata już edycja wrocławskiego Kustom Konwentu - święta przerobionych motocykli, food trucków, amerykańskich samochodów, tatuaży i customowych klimatów.

Kustom Konwent mocno wrósł w motocyklową tradycję stolicy Dolnego Śląska i po raz kolejny uczyni z Wrocławia mekkę miłośników customowych motocykli, samochodów i pojazdów zza oceanu.

Oprócz nich na imprezę zjadą fani tatuaży i piercingu oraz mistrzowie aerografu. Będą pokazy, food trucki, piwo i koncerty. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend w dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Wróblewskiego 38 we Wrocławiu.

W dniach 11 - 12 sierpnia czeka tam na was kilkudziesięciu wystawców prezentujących choppery, cafe racery, bratstyle, scramblery i sprzęty zabytkowe, bdą tez customowe rowery oraz amerykańskie samochody, hot rody i nie tylko.

Będą stoiska handlowe koncerty, pokazy aerografu, salony tatuażu, piercing, barbershop, mini skatepark oraz food trucki, a wszystko to doprawione klimatyczna muzyką.

Wrocław, ul. Wróblewskiego 38, Zajezdnia Tramwajowa Dąbie. Więcej na FB/KustomKonwent/ i na kustomkonwent.pl

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz również:
Kilka dni temu pojawiły się pogłoski o bankructwie Moto Morini. Włoska marka dementuje jednak te informacje. Oświadcza, że zapłaciła zaległe wypłaty swoim 65 pracownikom, jednak dostawcy i podwykonawcy wciąż nie zostali spłaceni.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA