Kymco i NIU w Galerii Młociny w Warszawie

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej Młociny.

Niu

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU, a także motocykle i skutery marek Benelli, Keeway oraz Kymco w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej.

Galeria Młociny - bo o niej tu mowa - ma być największym centrum handlowym w stolicy. Na powierzchni całkowitej 220 tysięcy metrów kwadratowych oprócz sklepów znajdzie się lodowisko oraz miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Ekspozycja pojazdów importowanych przez firmę Motor-Land będzie się znajdować na poziomie 0. Oprócz możliwości dokładnego obejrzenia skuterów Kymco i Keeway, motocykli Benelli oraz elektrycznych skuterów NIU istnieje możliwość zakupu na miejscu. Mało tego, na terenie Warszawy zakupiony pojazd zostanie dostarczony do domu!

Zobacz również:
Masz w sobie duszę sportowca, a w garażu Ducati Streetfightera? Ducati Polska zaprasza cię na super imprezę na torze i drogach... w Hiszpanii!
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA