[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Kymco i NIU w Galerii Młociny w Warszawie

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej Młociny.

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU, a także motocykle i skutery marek Benelli, Keeway oraz Kymco w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej.

Galeria Młociny - bo o niej tu mowa - ma być największym centrum handlowym w stolicy. Na powierzchni całkowitej 220 tysięcy metrów kwadratowych oprócz sklepów znajdzie się lodowisko oraz miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Ekspozycja pojazdów importowanych przez firmę Motor-Land będzie się znajdować na poziomie 0. Oprócz możliwości dokładnego obejrzenia skuterów Kymco i Keeway, motocykli Benelli oraz elektrycznych skuterów NIU istnieje możliwość zakupu na miejscu. Mało tego, na terenie Warszawy zakupiony pojazd zostanie dostarczony do domu!

Zobacz również:
W związku ze zbliżającym się końcem sezonu Suzuki Motor Poland zaprasza wszystkich posiadaczy motocykli i quadów do skorzystania z promocyjnej akcji serwisowej. W ramach jesiennej oferty „Październik miesiącem oszczędzania” klienci, którzy odwiedzą autoryzowany serwis otrzymają rabat na części, akcesoria i robociznę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij