[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Kymco i NIU w Galerii Młociny w Warszawie

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej Młociny.

Od 23 maja przez najbliższe miesiące będzie można oglądać skutery elektryczne NIU, a także motocykle i skutery marek Benelli, Keeway oraz Kymco w nowej, największej w Warszawie, galerii handlowej.

Galeria Młociny - bo o niej tu mowa - ma być największym centrum handlowym w stolicy. Na powierzchni całkowitej 220 tysięcy metrów kwadratowych oprócz sklepów znajdzie się lodowisko oraz miejsca do wypoczynku i rekreacji.

Ekspozycja pojazdów importowanych przez firmę Motor-Land będzie się znajdować na poziomie 0. Oprócz możliwości dokładnego obejrzenia skuterów Kymco i Keeway, motocykli Benelli oraz elektrycznych skuterów NIU istnieje możliwość zakupu na miejscu. Mało tego, na terenie Warszawy zakupiony pojazd zostanie dostarczony do domu!

REKLAMA
Zobacz również:
Motocykl Action Team - szkolenia na torze Modlin, dzięki którym nauczysz się jeździć lepiej, pewniej, szybciej i bezpieczniej.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij