Łapać złodzieja!

Dziś w nocy w okolicach dworca świebodzkiego we Wrocławiu skradziono czarno-grafitową Hondę Hornet 600 (naked). Jeśli ktoś widział podejrzaną sytuację lub motocykl proszony jest o kontakt.

Hornet jest z 1998 roku i jak sam właściciel mówi jest trochę pokancerowany. Zbiornik w kolorze ciemnego grafitu, plastiki w kolorze czarnym. Hornet stał w okolicach Dworca Świebodzkiego. Numer rejestracyjny to DW 2713, a numery ramy to JH2PC34A4WM003745. Seria DR/BAB 1867622. Były już właściciel obawia się, że na organy ścigania niespecjalnie może liczyć więc zgłasza się do motocyklowej braci. Jeśli więc widzieliście lub wiecie cokolwiek o tej maszynie dawajcie znać na [email protected] Istnieje oczywiście ryzyko, że sprzęt pójdzie na części, jeśli więc znajdziecie na portalach aukcyjnych jakiekolwiek podejrzane kawałki do Horneta też dawajcie cynk. Zdjęcie, jeśli się znajdzie, już niedługo.

Zobacz również:
Harley-Davidson potwierdza że tegoroczne European Bike Week nad jeziorem Faak odbędzie się zgodnie z planem w dniach 7-12 września. Wybieracie się? Oto co powinniście wiedzieć.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA