[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

Łapać złodzieja!

Dziś w nocy w okolicach dworca świebodzkiego we Wrocławiu skradziono czarno-grafitową Hondę Hornet 600 (naked). Jeśli ktoś widział podejrzaną sytuację lub motocykl proszony jest o kontakt.

Hornet jest z 1998 roku i jak sam właściciel mówi jest trochę pokancerowany. Zbiornik w kolorze ciemnego grafitu, plastiki w kolorze czarnym. Hornet stał w okolicach Dworca Świebodzkiego. Numer rejestracyjny to DW 2713, a numery ramy to JH2PC34A4WM003745. Seria DR/BAB 1867622. Były już właściciel obawia się, że na organy ścigania niespecjalnie może liczyć więc zgłasza się do motocyklowej braci. Jeśli więc widzieliście lub wiecie cokolwiek o tej maszynie dawajcie znać na motocykl@mpp.pl. Istnieje oczywiście ryzyko, że sprzęt pójdzie na części, jeśli więc znajdziecie na portalach aukcyjnych jakiekolwiek podejrzane kawałki do Horneta też dawajcie cynk. Zdjęcie, jeśli się znajdzie, już niedługo.

REKLAMA
Zobacz również:
Tak, tak, to wcale nie jest żart. 25 lat temu, w listopadzie 1994 roku, na rynku pojawił się pierwszy numer „Motocykla”. Przez tych 300 miesięcy świat przyspieszył, podobnie jak współczesne motocykle. Przez 2,5 dekady przygotowaliśmy dla Ciebie 299 numerów naszego magazynu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij