Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Łapać złodzieja!

Dziś w nocy w okolicach dworca świebodzkiego we Wrocławiu skradziono czarno-grafitową Hondę Hornet 600 (naked). Jeśli ktoś widział podejrzaną sytuację lub motocykl proszony jest o kontakt.

Hornet jest z 1998 roku i jak sam właściciel mówi jest trochę pokancerowany. Zbiornik w kolorze ciemnego grafitu, plastiki w kolorze czarnym. Hornet stał w okolicach Dworca Świebodzkiego. Numer rejestracyjny to DW 2713, a numery ramy to JH2PC34A4WM003745. Seria DR/BAB 1867622. Były już właściciel obawia się, że na organy ścigania niespecjalnie może liczyć więc zgłasza się do motocyklowej braci. Jeśli więc widzieliście lub wiecie cokolwiek o tej maszynie dawajcie znać na motocykl@mpp.pl. Istnieje oczywiście ryzyko, że sprzęt pójdzie na części, jeśli więc znajdziecie na portalach aukcyjnych jakiekolwiek podejrzane kawałki do Horneta też dawajcie cynk. Zdjęcie, jeśli się znajdzie, już niedługo.

Zobacz również:
Hyosung Exiv 250 to nowa, lekka i łatwa w prowadzeniu maszyna, która na wiosną pojawi się w ofercie Arkus & Romet Group.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij