Lazerowa beczka...

Różne są pomysły na walkę z wirusami i bakteriami. Najstarsza istniejąca do dzisiaj marka kasków - Lazer - wystawia do walki niezwykłą beczkę nazwaną RedClean. 

Aby chronić swoich klientów przed bakteriami, wirusami czy grzybami, belgijski Lazer zaprezentował genialne w swej prostocie urządzenie RedClean, które zdezynfekuje każdy kask zaledwie w 20 sekund.

RedClean to specjalnie przygotowana beczka, w której zamontowana została ultra mocna lampa UV-C. Promieniowanie UV, mające właściwości dezynfekcyjne, czyli zdolność do  usuwania szkodliwych mikroorganizmów, bakterii, wirusów, grzybów itp.,  zostaje rozproszone we wnętrzu ReadClean dezynfekując kask zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. 

Takie rozwiązanie jest ciekawą alternatywą dla innych metod dezynfekcji, ponieważ nie wykorzystuje żadnych środków chemicznych. Wszystkie kaski, które są przymierzane przez klientów w sklepie, albo są zwracane przez klientów (nietrafione zakupy internetowe), można natychmiast poddać działaniu promieni UV-C, i po chwili odłożyć zdezynfekowany kask na półkę. RedClean jest bezpieczny i prosty w użyciu, i nie ma żadnych przeciwwskazań by klienci w sklepie sami wyczyścili swój kask.

Dzięki Lazer RedClean właściciele sklepów mających w swojej ofercie kaski tej marki, mogą wprowadzić nowe standardy bezpieczeństwa, które są tym ważniejsze w czasach koronawirusa. 

Więcej informacji dotyczących RedClean uzyskasz u oficjalnego importera marki LAZER - RIDER GROUP, www.rider.com.pl

 

Zobacz jak działa RedClean. 

 

 

 

 

REKLAMA