[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ
5.0

Letnia promocja na Triumphy Street Triple R/RS

Planujesz kupno nowego motocykla? Teraz przy zakupie Triumpha Street Triple R i RS masz szansę zgarnąć akcesoria o wartości kilku tysięcy złotych!

Zastanawiasz się nad kupnem nowego nakeda? Świetnie trafiłeś. Triumph ma dla ciebie ciekawą propozycję. Jeśli zdecydujesz się na Triumpha Street Triple 765 w wersji R lub RS to w cenie motocykla, zupełnie za darmo dostaniesz kask SHOEI X-Spirit III w limitowanej wersji. To nie wszystko! Dzięki promocji Triumpha dostaniesz gratis akcesoryjny tłumik ARROW o wartości 3747 zł. Osoby które zdecydują się na wersję RS dodatkowo dostaną w pakiecie quickshifter za 1890 zł. Podsumowując: 

Triumph Street Triple R. Pakiet akcesoriów za 6846 zł gratis

  • kask SHOEI X Spirit III - 3099zł
  • tłumik akcesoryjny ARROW - 3747zł

Triumph Street Triple RS. Pakiet akcesoriów za 8736 zł gratis

  • kask SHOEI X Spirit III - 3099zł
  • tłumik akcesoryjny ARROW - 3747zł
  • quickshifter - 1890 zł

Promocja wchodzi właśnie do salonów i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Odwiedź salon Triumph i poznaj szczegóły oferty.

Więcej informacji znajdziesz wchodząc na stronę: www.triumphpolska.pl

zobacz galerię

Zobacz również:
W Niemczech w jako jednym z niewielu państw w Europie jazda po autostradach jest zupełnie darmowa. Od października 2020 roku ta sytuacja miała się zmienić, ale Trybunał Sprawiedzliwości UE uznał niemieckie rozwiązanie za dyskryminujące.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA