”Letnie Oferty”, czyli gorący sierpień z BMW

Nie musisz wychodzić na zewnątrz, żeby zrobiło Ci się gorąco. Jeśli chcesz kupić motocykl BMW, to czytaj dalej.

BMW przygotowało dwie wakacyjne oferty. Po pierwsze możesz otrzymać imponujący rabat na zakup odzieży lub akcesoriów, albo możesz zostawić swój stary motocykl w rozliczeniu.

Ubierz się w profesjonalną odzież BMW na kolejną wyprawę!

Trudno sobie wyobrazić wyprawę motocyklową bez odpowiedniego ekwipunku. Z tego powodu ekipa BMW ułatwia wszystkim motocyklistom spełnianie marzeń. Jednak trzeba się spieszyć - kupując nowy motocykl do końca sierpnia br. otrzymasz aż do 11 000 zł na zakup profesjonalnej odzieży lub akcesoriów do Twojego wymarzonego motocykla. Niezależnie od tego, zupełnie gratis, dostaniesz 2 lata gwarancji oraz pakiet naprawczy na 3 lata. 

Oferta obowiązuje u wszystkich polskich dealerów BMW uczestniczących w akcji w terminie do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Wyjedź nowym BMW, a swój stary motocykl zostaw w rozliczeniu

2 lata gwarancji oraz pakiet naprawczy na 3 lata w cenie nowego motocykla otrzymasz również w przypadku skorzystania z drugiej opcji, czyli zostawienia swojego starego motocykla w rozliczeniu.

Jeśli chcesz zmienić motocykl, ale nie masz czasu i siły, żeby robić zdjęcia do sprzedaży i wystawiać aukcje, to dobrze trafiłeś. Teraz możesz przyjechać do dealera BMW Motorrad, a swój stary motocykl dowolnej marki zostawić w rozliczeniu. Jeśli odsprzedasz swój motocykl dealerowi możesz otrzymać do 9000 zł wsparcia na zakup nówki sztuki w salonie BMW.

Również tutaj nie masz zbyt wiele czasu na zastanawianie się, bo akcja trwa do końca wakacji, czyli do 31 sierpnia 2020 roku. Po więcej klikaj na https://www.bmw-motorrad.pl/pl/august-specials.html