Lets get ready to RRRumblee!!!

Temperatura w MotoGP rośnie z wyścigu na wyścig. Zawodnicy odczuwają coraz większe ciśnienie. Najbardziej odczuwa to chyba Casey Stoner, który desperacko próbuje nadrobić straty do liderów generalki.

Dziwnych akcji nie brakowało w GP na LeMans które rozegrało się w miniony weekend. W wyścigu kare dostał Simonicelli, ale od dawna wiadomo, że włoch jeździ agresywnie. To co działo się podczas wyścigu znajdziecie w lipcowym numerze MOTOCYKLA. Nas jednak bardziej interesuje to co działo się przed wyścigiem, a mianowicie podczas porannego warm-upu przed wyścigiem.

Caseya Stonera, który rozdawał karty na treningach chyba nieco poniosło podczas jednego z szybkich okrążeń. Próbujący wykręcić szybkie okrążenie Stoner na jednej z prostych nadział się na wolniej jadącego de Punieta (a własciwie RdP zajechał mu drogę). Wściekły za to że musiał zwolnić i stracił szansę na szybkie kółko, Australijczyk zrównał się z Randym i sieknął go z pięści w lewe ramię po czym odjechał. Były już przepychanki poza torem, a teraz przyszedł czas na bijatyki przy prędkości ponad 100 km/h. Na szczęście sędziowie nie pozwalają na takie zabawy i Stoner za swoje głupkowate zachowanie dostał karę 5000 Euro. Pewnie znów będzie narzekał, że wszyscy się na niego uwzięli, a on biedny mały szary wombat (taka większa australijska myszka) przecież chce tylko zostać mistrzem świata... Z całym szacunkiem dla ogromnego talentu Stonera, za takie zachowanie powinien leżeć krzyżem na krakowskim przedmieściu przez co najmniej dwa dni...

 


A poniżej wyniki niedzielnego GP Le Mans:

pozycja Rider Team czas
1 Casey STONER Repsol Honda Team -
2 Andrea DOVIZIOSO Repsol Honda Team +14.214
3 Valentino ROSSI Ducati Team +14.564
4 Jorge LORENZO Yamaha Factory Racing +21.075
5 Marco SIMONCELLI San Carlo Honda Gresini +31.245
6 Ben SPIES Yamaha Factory Racing +31.609
7 Nicky HAYDEN Ducati Team +35.566
8 Hiroshi AOYAMA San Carlo Honda Gresini +51.502
9 Hector BARBERA Mapfre Aspar Team MotoGP +1’03.731
10 Karel ABRAHAM Cardion AB Motoracing +1’03.885
11 Toni ELIAS LCR Honda MotoGP +1’04.068
12 Alvaro BAUTISTA Rizla Suzuki MotoGP +1’04.192
13 Colin EDWARDS Monster Yamaha Tech 3 2 okr.
NiesklasyfikowaniLoris CAPIROSSI Pramac Racing Team 7 okr.

Dani PEDROSA Repsol Honda Team 11 okr.

Cal CRUTCHLOW Monster Yamaha Tech 3 22 okr.

Randy DE PUNIET Pramac Racing Team 27 okr.

Zobacz również:
REKLAMA