Lidor zaprasza na testy kasków i ubrań

Kto ma ochotę na darmową jazdę w nowych modelach kasków Schuberth i odzieży Rukka powinien 7 maja zawitać do Poznania. Lidor Motocykle zaprasza na otwartą sobotę, w czasie której każdy będzie miał możliwość przetestowania asortymentu proponowanego przez sklep.

Motocykliści, którzy w sobotę 7 maja zawitają do Poznania będą mieli szansę darmowego przetestowania wybranych modeli kasków Schuberth – J1, S1PRO i C3. Schuberth to marka, która projektuje jedne z najbardziej cichych (S1PRO - jedyne 85 dB przy 100km/h!), najmniejszych, a jednocześnie najbardziej bezpiecznych kasków dostępnych na rynku.


Wypróbować będzie można także kilkanaście modeli kurtek Rukka (m.in. Athos, Granite, Armas, Armiina, Unicorn czy Merlin). Rukka słynie z całkowitej woodoporności, którą zapewnia GORE-TEX oraz genialna termika połączona z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i właściwości turystycznych. Każda kurtka i spodnie tej marki objęte są 5 letnią gwarancją.

Organizatorem jazd testowych z kasami Schuberth i odzieżą Rukka jest sklep motocyklowy Lidor Motocykle, który zaprasza do Poznania już w sobotę 7 maja od godziny 10:00 do 15:00 (Motorownia Motocykle, ul. Krauthofera 58). Akcesoria wypożyczyć będzie mógł każdy, kto okaże dowód osobisty, prawo jazdy oraz podpisze stosowne oświadczenie o odpowiedzialności za powierzone mienie.


Zobacz również:
REKLAMA