Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Limitowany zegarek Kawasaki Z

Nostalgiczne kolory nawiązujące do pierwszych modeli Kawasaki z serii Z, wyjątkowy mechanizm, stylowy klasyczny design i limitowana produkcja - taki jest zegarek Kawasaki z limitowanej serii Z.

W tym roku przypada 40 rocznica powstania legendarnej serii Z od Kawasaki. Pierwszy Z1 zjechał z taśmy właśnie w 1972 roku. Z tej okazji na niemieckich targach Intermot w Kolonii Kawasaki zaprezentuje kilka specjalnych produktów jednak najważniejszym z nich jest Z watch czyli zegarek z limitowanej serii 903 sztuk dostępnych tylko w Europie (903 cm3 pojemności miał pierwszy Z1). Zegarek jest stylowy i ma klasyczny wygląd. Koperta jest z nierdzewnej stali. a tarcza jest w kolorach przypominających malowanie pierwszego Kawasaki Z1. Mechanizm pochodzi od austriackiego Hirscha. Rewers zegarka ma wygrawerowane logo Z40 i unikatowy numer seryjny. Z bardziej użytkowych cech zegarek ma 4 tarczki chronografu i jest wodoszczelny do 5 atmosfer. Ma kosztować 207 Euro bez VAT (trzeba doliczyć zależnie od kraju) i będzie dostępny tylko na specjalne zamówienie u dealerów Kawasaki.


zobacz galerię

Zobacz również:
Zastanawiasz się, czy warto pojawić się w Poznaniu? Nie marnuj więcej czasu, wsiadaj motocykl i korzystając z ładnej pogody przyjeżdżaj na do hal międzynarodowych targów motoryzacyjnych na ulicy Głogowskiej. Na zachętę nasza krótka relacja. 
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij