[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ

OCEŃ

List pożegnalny Vale

Wreszcie stało się to na co wszyscy czekali i o czym wszyscy praktycznie wiedzieli. Valentino Rossi ogłosił przejście do teamu Ducati w 2011 roku.

Jak było wcześniej ustalone Doktor ogłosił plany co do swojej przyszłości w niedzielę o 18 po GP Brna. Oczywiście nie zabrakło wzruszającego pożegnania w liście z zespołem Fiat Yamaha Team. Oczywiście od dawna to podejrzewano, a jeden z amerykańskich magazynów motocyklowych pokusił się nawet o przedwczesne ogłoszenie tego wydarzenia. Z drugiej zaś strony dementi w odpowiedzi Ducati nie było jakoś wyjątkowo stanowcze. Wreszcie możemy z cała pewnością ogłosić, że włoski mistrz będzie jeździć wreszcie we włoskim teamie. Vale pożegnał się z Yamahą we wzruszającym liście. Oczywiście było to bardziej symboliczne gdyż Włoch będzie się ścigać w barwach Yamahy do końca sezonu.

REKLAMA
Zobacz również:
Nowy sezon MotoGP za pasem i wszystkie zespoły zaprezentowały już swoje motocykle i składy. Oto pełna galeria zdjęć nowego zespołu Yamahy, którego partnerem głównym w tym roku jest Monster.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij