Listopadowy Motocykl

Gdy za oknem zimo i pada deszcz, zapraszamy was do lektury najnowszego numeru Motocykla, który od piątku czeka na Ciebie w kiosku. A w nim... 

... magazyn rozpoczynamy oczywiście nowościami przyszłego sezonu. Czy warto było czekać na  nowego Suzuki GSX-R? Jak bardzo zmieniła się Honda Fireblade? Za co pokochaliśmy nowe Ducati SuperSport i co nie podoba nam się w KTM-ie 1290 Super Adveture RS?

Nowości to nie wszystko! Specjalnie dla Was testujemy pojazd Batmana czyli Moto Guzzi MGX-21, bandę pięciu power nakedów - BMW S 1000 R, Honda CB 1000 R, Kawasaki Z 1000, Suzuki GSX-S 1000 i Yamaha MT-10, dosiadamy turystycznych maszyn Harleya-Davidsona i w amerykańskich klimatach testujemy nowy silnik Milwaukee Eight.

Dziury w kanapie twojej maszyny nie da się już załatać? Jeśli tak przeczytaj nasz manual i zobacz jak szybko możesz wymienić jej poszycie. Miłośników niszczenia kasków zapraszamy do naszego testu garnków, których cena nie przekracza 500 zł.

A na deser relacja dziewczyn, które na przekór wszystkim facetom wybrały się w motocyklową podróż po Himalajach. Jak im poszło? Dowiesz się zaglądając do najnowszego Motocykla. Ten numer możesz też przekartkować klikając w link.

Zobacz również:
REKLAMA