Lorenzo charytatywnie

"Por Fuera" jak zwykli mawiać na Jorge jego fani nie żałuje pieniędzy oraz swojego wizerunku i chętnie dzieli się nimi z potrzebującymi.

Mistrz świata współpracował ostatnio z hiszpańską fundacją charytatywną ANIMA. Efektem tej współpracy jest sesja wykonana w sierocińcu w Saint Josep de Muntanya niedaleko Barcelony z Lorenzo w roli astronauty. Sesja miała miejsce na specjalnym placu zabaw, który ufundował i uroczyście otworzył właśnie Lorenzo w zeszłym roku. Oby tak dalej Jorge. Nie każdego sportowca zarabiającego miliony Euro stać na to, żeby oddać mały procent swoich zarobków dzieciom i dać im trochę szczęścia, nawet jeśli jest to zabieg bardziej marketingowy niż z dobrego serca.


czytaj dalej \/


A tak na marginesie Lorenzo się rozkręca. Młody Hiszpan zorganizował ostatnio imprezę dla swoich fanów aby wspólnie z nimi świętować zdobycie tytułu mistrza świata. Podczas spotkania na które przybyło ponad 200 fanów z całej europy Jorge wyraźnie się wzruszył. Podziękował wszystkim swoim fanom i kibicom, a jednocześnie zaznaczył, że wszyscy ci, którzy mówią, że zdobył tytuł jedynie z powodu kontuzji, których nabawili się Rossi i Pedrosa szukają tylko wymówki aby podważyć sukces i ogrom pracy jaki w niego włożył cały Team Yamaha. Widać Lorenzo podchodzi do tej sprawy bardzo emocjonalnie i wyraźnie nie w smak mu krytyka, tym bardziej że na sukces sobie zasłużył.
Zobacz również:
REKLAMA