Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Lorenzo czarno na białym

Jorge Lorenzo bardzo chce poprawić swój wizerunek i zyskać wielu nowych fanów. A skoro daleko mu od VR46, który stał się już marką samą w sobie to chwyta się wszelkich okazji do promocji...

... Niestety brakuje mu trochę swobody i łatwości w odnajdywaniu się przed kamerą, a o brakujących tytułach mistrza świata nie wspomnimy, aby stać się taką postacią medialną jak Rossi. Jorge jest jednak na najlepszej drodze aby stać się gwiazdą i to nie tylko wyścigów. Oto w jaki sposób promuje go firma Rockstar i Blackmedia, która zajmowała się fotografowaniem Jorge dla Rockstara..

Zobacz również:
Poznaj nową oponę sportowo-turystyczną firmy METZELER - ROADTEC 01. Opracowana by zaoferować motocyklistom wysoki poziom przyczepności w różnych warunkach pogodowych. Zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni, a także w zmiennych warunkach oraz na nawierzchniach o niskiej przyczepności. ROADTEC™ 01 oferuje przebiegi na porównywalnym poziomie w odniesieniu do swojego segmentu dzięki bardziej jednorodnemu zużyciu oraz dużej stabilności, zarówno przy dużych prędkościach, jak i przy w pełni obciążonym motocyklu.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij